Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pasty do zębów bez fluoru

pasta bez fluoru

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 moonlight

Napisano 5 listopad 2013 23:13

Zainspirowana wątkiem o szkodliwości fluoru sprowadziłam pasty bez fluoru. Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Zapraszam :) Już od 9,99 zł za 100 ml !

http://podpaski-wiel...y-do-zębów.html

• 0

www.drogeria-ekologiczna.pl - zapraszam na eko-zakupy
Sprawdź aktualne PROMOCJE :gamer:

www.podpaski-wielorazowe.plzapraszam też tutaj :)

#2 falka

Napisano 18 listopad 2013 07:53

I jak zainteresowanie? Rozmawiając ze znajomymi mam coraz częściej wrażenie, że mnóstwo ludzi przechodzi na pasty bez fluoru.

Myślicie, że to ma związek z informacjami na tubkach? O konieczności konsultowania wprowadzenia do organizmu większych ilości fluoru?

• 0

#3 moonlight

Napisano 18 listopad 2013 10:50

wiesz, myślę, że czynników jest kilka. Po pierwsze informacje na tubkach, po drugiej różne artykuły, na które się trafia. Po trzecie znajomi, którzy akurat powiedzą o danej paście :)

Co mnie pozytywnie zaskoczyło np. w tej paście dla dzieci Lavera to że jest bardzo łagodna i naprawdę przyjemnie się nią zęby myje. Sama wymyłam sobie ;) Moja córka ją uwielbia.

• 0

#4 falka

Napisano 19 listopad 2013 07:48

No właśnie... gdyby nie internet to zdecydowana większość Polaków dalej nie miałaby pojęcia o tym, że istnieje coś takiego jak pasta bez fluoru. No i że fluor może być szkodliwy. Przecież pasty bez fluoru głównie można spotkać w aptekach.  drogeriach widziałam jedynie pasty bez fluoru dla dzieci.

• 0

#5 moonlight

Napisano 19 listopad 2013 15:39

Mam też wrażenie, że często ludzie decydują się na zdrowe produkty dla swoich dzieci a o sobie już zapominają i spisują się na straty ;) A przecież warto zadbać też o siebie... 

Tak przy okazji, 2 grudnia będzie u mnie darmowa dostawa. Idealna okazja, żeby się zaopatrzyć w pasty do zębów :D

• 0

#6 falka

Napisano 20 listopad 2013 07:49

Ja mam zapas, kupiłam 15 tubek ajony w promocji. Właśnie zamawiałam z sieci.

Mają ją również w aptece pod blokiem, ale cena o 4 zł wyższa na tubce - szkoda było aż tyle przepłacać.

A przesyłka droga nie była...

• 0

#7 moonlight

Napisano 20 listopad 2013 09:02

zapas 15 tubek... :) Wow :)

• 0

#8 falka

Napisano 3 marzec 2014 07:39

Skoro można taniej to korzystam, a pasty mają długie terminy przydatności do korzystania.

Ja w zasadzie do wszystkich zakupów podchodzę podobnie. Kiedy jest jakaś okazja do zakupu pasty to zwyczajnie z niej korzystam.

• 0

#9 Cobra

Napisano 3 marzec 2014 14:53

Skoro można taniej to korzystam, a pasty mają długie terminy przydatności do korzystania.

Ja w zasadzie do wszystkich zakupów podchodzę podobnie. Kiedy jest jakaś okazja do zakupu pasty to zwyczajnie z niej korzystam.

doskonale cię rozumiem  :biggrin:  tym bardziej, że zaoszczędziłaś kilkadziesiąt złotych :)

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#10 falka

Napisano 21 lipiec 2014 06:49

Dokładnie. Jest okazja to korzystamy. A fajne jest to, że na tych okazjach idzie trafić produkty, z których faktycznie korzystamy ;-)

• 0

#11 Himer

Napisano 16 kwiecień 2018 14:03

Wydaje mi się, że oprócz korzystania z dobrej pasty do zębów warto dołożyć do tego jeszcze jakiś płyn do płukania jamy ustnej? Korzystacie z takich dodatków? Bardzo znany jest płyn od https://www.listerine.pl/  i ja zazwyczaj korzystam z płynów tej firmy. Połączenie dobrej pasty i płynu do płukania u mnie zdziałało bardzo fajne efekty. 

• 0

#12 pawcio

Napisano 28 kwiecień 2018 22:41

A nie jest tak, że dodatek fluoru jest niezbędny?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pasta bez fluoru

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com