Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy te ceny są przystępne? Tkaniny :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 Luthienna

Napisano 28 październik 2013 11:26

http://tukafkafabric...STAWY-TKANIN/67

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#2 Cobra

Napisano 28 październik 2013 11:40

Nie, zdecydowanie nie. To są głównie tłuste ćwiartki i cena za mb kratki wyszła mi absurdalna bo aż 140 zł! :-o

--- tapatalk ver. 4---

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#3 marta-la

Napisano 28 październik 2013 11:43

No i nie znasz jakości bo to chyba nie są te amerykańskie patchworkowe tylko o ile się nie mylę to jest czeska bawełna

• 0

#4 Cobra

Napisano 28 październik 2013 12:06

Lepiej już na tkaniny.net wprawdzie ceny są netto ale możesz najpierw zamówić darmowe próbki(5 czy 10 w każdym miesiącu) a ceny tak do 60 zł za 1mb bawełny od projektata

--- tapatalk ver. 4---

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

#5 Luthienna

Napisano 28 październik 2013 12:38

ok, to będę wdzieczna za stronki z ładnymi i niewywalającymi portfela do góry nogami tkaninami.

Bo cholera chyba mnie przekonalyście...

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#6 Jasnie Pani :)

Napisano 28 październik 2013 12:51

jakbyście znały jakies fajne strony z dzianinami w przyjaznej cenie to tez chetnie popodgladam ;)

• 0

Alma CollectionOdzież dla Mam Piersią Karmiących

#7 marta-la

Napisano 28 październik 2013 12:56

ok, to będę wdzieczna za stronki z ładnymi i niewywalającymi portfela do góry nogami tkaninami.

Bo cholera chyba mnie przekonalyście...

No to zapraszam śledzić promocje u mnie (haha wiem gdzie za takiego posta dostałabym ostrzeżenie ;p )

jakbyście znały jakies fajne strony z dzianinami w przyjaznej cenie to tez chetnie popodgladam ;)

Ja kupuję tu:

http://e-dzianiny.pl/

http://sklep.supertk...ianina-Jersey/1

Ost np kupiłam tę: http://sklep.supertk...rzoskwinia/3140 cena tak śmieszna a skaza tak rzadka że bez problemu np uszyłam legginsy bez skazy :)

• 0

#8 Luthienna

Napisano 28 październik 2013 13:02

super! dzięki!

Marta u Ciebie na fb?

• 0

#9 marta-la

Napisano 28 październik 2013 13:09

super! dzięki!

Marta u Ciebie na fb?

Yyy nie miałam jeszcze czasu aby zgłebić cały regulamin więc jeśli nie mogę wklejać swoich linków to zaraz edytuję ;)

http://utkani.pl/

• 0

#10 Cobra

Napisano 28 październik 2013 13:17

Możesz i nawet powinnas :-D

--- tapatalk ver. 4---

• 0

#11 marta-la

Napisano 28 październik 2013 13:19

Możesz i nawet powinnas :-D

--- tapatalk ver. 4---

ufff dzięki, tak mi się wydawało ale wolałam się upewnić bo naprawdę nie jestem nałogowym łamaczem prawa jak niektórzy myślą ;)

• 0

#12 Cobra

Napisano 28 październik 2013 13:44

U nas wolno bardzo wiele. Poza bluzganiem i zakładaniem kilkunastu takich samych wątków w każdym dziale jak leci ;-) - to akurat zdarzyło się jednemu userowi hihi ale to kwestia kultury a nie arbitralnego podejścia moderacji :-P

A wracając do tematu to gdy w czwartek już się ogarnę po szpitalu to wkleje linki do moich dostawców

--- tapatalk ver. 4---

• 0

#13 Jasnie Pani :)

Napisano 28 październik 2013 14:53

Dzieki Marta :) Musze sie przyjrzec dokładniej, bo tylko tak rzuciałam okiem i widzialam kilka ciekawych rzeczy w Natanie

HOLD ON! EDIT: to ceny za poł metra, to ja jednak mam tanszego dostawce ;) i wszystkie kolory ma.

jakby ktos chcial to www.amstii.pl

• 0

#14 buniaaa

Napisano 28 październik 2013 15:27

o fajnie, własnie miałam marta-la upomnieć o link bo jak bede miała chwilkę to przejrzę na spokojnie wątek ;)

• 0

Basia mama Bartosza (03.2006) i Olusia (09.2010)

moja wymianka

#15 marta-la

Napisano 28 październik 2013 15:35

jakby ktos chcial to www.amstii.pl

ale u nich można na metry? czy tylko belkami?

no i cen nie ma podanych za to jest info:

"Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od interesujących Państwa ilości materiału. "

Więc tak jak mnie interesuje np 2m na własny użytek to pewnie rewelacji cenowych nie będzie.

• 0

#16 Luthienna

Napisano 28 październik 2013 17:16

marta-la a masz te wymienione w sklepie tkaniny od ręki? tak żebym odebrała razem z kapelusikiem?

• 0

#17 Jasnie Pani :)

Napisano 28 październik 2013 17:21

ale u nich można na metry? czy tylko belkami?

no i cen nie ma podanych za to jest info:

"Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od interesujących Państwa ilości materiału. "

Więc tak jak mnie interesuje np 2m na własny użytek to pewnie rewelacji cenowych nie będzie.

mozna na metry, na początku to po 3 m braliśmy i nie bylo problemu. Poza tym oni sprzedaja tez metrami na allegro i jesli na allergo maja 16 zł za mb to przez strone jest jeszcze taniej :)

• 0

#18 marta-la

Napisano 28 październik 2013 18:51

marta-la a masz te wymienione w sklepie tkaniny od ręki? tak żebym odebrała razem z kapelusikiem?

Tak te ktore da sie dolozyc do koszyka to sa.Jak by co zaznacz odbior osobisty 0zl
  • 0

#19 Luthienna

Napisano 28 październik 2013 19:03

oki, podpowiedz, dla początkującego lepiej wziąć komplet do Tildy? czy cos innego?

• 0

#20 Luthienna

Napisano 28 październik 2013 23:39

ok, nie ma kompletów :)

To oczyściłam Cie z lamówek :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com