Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prezent dla chrześniaczki...

chrzest prezent

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 dirk5

Napisano 22 październik 2013 19:35

Chrzest już niedługo - 8 listopada... hmm,,, tudzież 9...

Mam już parę typów, ale szukam okazji - co tu kryć. Bida, panie, aż piszczy, a chrześniaczka, bratanica, mus coś kupić.

Może się wala u Was, Dziewczynki, coś nowiuśkiego na zbyciu?

Nie chusta, nie wielo, kołderki, etc. raczej też nie wchodzą w grę. Nie chcę ich na gwałt nawracać z obranej drogi rodzicielstwa, zaopatrzonej w inne gadżety.

Przepraszam za kręcenie nosem zatem, Szukam objawienia. Jedno już mam na myśli, ale jeszcze dumam...

• 0
Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin Dołączona grafika
dirk5 chwyta chwile
Dzielnica Rodzica - dobre miejsce - tu też się rozbijam Dołączona grafika.

#2 buniaaa

Napisano 22 październik 2013 21:01

u mnie nic nowego, dziewczynkowego, nadającego się na nazwę prezent nie znajdę :/

• 0

Basia mama Bartosza (03.2006) i Olusia (09.2010)

moja wymianka

#3 dirk5

Napisano 22 październik 2013 22:22

No właśnie bida. Molestuję to tu, to tam i chyba przyjdzie coś nowego kupić w końcu ;).

• 0
Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin Dołączona grafika
dirk5 chwyta chwile

#4 Cobra

Napisano 22 październik 2013 22:43

Mam kombinezon zimowy nowy ale duży. Jest w wątku sprzedażowym

--- tapatalk ver. 4---

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#5 dirk5

Napisano 23 październik 2013 16:22

Bardzo dziękuję, obejrzałam, jest cudny, ale...

,,, taaa, moje kręcenie nosem... :giverose: Chciałabym coś mniej praktycznego. Upatrzone już mam, choć gwałtowny wypływ gotówki dziś skutecznie odsunął te plany na bliżej nieokreśloną przyszłość :huh: .

• 0
dirk5 chwyta chwile

#6 Cobra

Napisano 23 październik 2013 18:14

A co wymyśliłas?

--- tapatalk ver. 4---

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

#7 dirk5

Napisano 23 październik 2013 20:12

Elegancki zestaw do odlewów gipsowych rączki, nóżki, etc. Szkatułka, grawerka... Plus łobrazek taki z Zakamarka nad łóżeczko. Dla nich stosowny prezent, Będzie mile widziany od chrzestnej, średniej takiej katoliczki ;).

• 0
dirk5 chwyta chwile

#8 Cobra

Napisano 23 październik 2013 20:52

Hehehe a mnie na to było szkoda kasy. Lepszy jest odcisk w modelinie bo można z niego wisiorek zrobić

--- tapatalk ver. 4---

• 0

#9 dirk5

Napisano 23 październik 2013 21:03

Toteż oni kasy nie wydadzą, tylko chrzestna ;). Ja dla swoich Potworów niczego takiego nie kupiłam ;).

• 0
dirk5 chwyta chwile

#10 Martulec

Napisano 26 październik 2013 19:21

dirku, ja Ci nie doradzę, tylko się ucieszę ze tu jesteś :*

• 0

#11 dirk5

Napisano 26 październik 2013 19:28

dirku, ja Ci nie doradzę, tylko się ucieszę ze tu jesteś :*

Też jesteś?! Suuuupeeeer :frantics: !

• 0
dirk5 chwyta chwile

#12 Martulec

Napisano 26 październik 2013 19:44

Też jesteś?! Suuuupeeeer :frantics: !

od kilku minut ;)

• 0

#13 moonlight

Napisano 27 październik 2013 20:29

ja tam jednak z "praktycznych" jestem. Swojemu chrześniakowi kupiłam skrzynię książeczek ;) Nie rozważałaś książeczek? Czasem na wątkach są fajne. Ja z zamiłowaniem kupuję wszystko co rzuci Luthienna ;)

• 0

www.drogeria-ekologiczna.pl - zapraszam na eko-zakupy
Sprawdź aktualne PROMOCJE :gamer:

www.podpaski-wielorazowe.plzapraszam też tutaj :)

#14 dirk5

Napisano 27 październik 2013 21:15

To dobry pomysł, moon :). Tylko... nie dla tych rodziców. Byłyby fochy, że ich zbyłam "byle czym". Naprawdę :(.

Ale zajrzę chętnie do tego, co u Luth. Może coś dla Potworów znajdę :) ?

A tak w ogóle kusi mnie butelka termiczna u Kota w paski, tylko tu znowu problem, czy nie wycenią, że im zaserwowałam prezent "za 30 zł", bo nie ogarną, że tak genialny prezent musi swoje kosztować...

Jak się wkurzę, w końcu dołożę do tych odcisków gipsowych kasę i finał.

• 0
dirk5 chwyta chwile

#15 Cobra

Napisano 27 październik 2013 21:31

To może w ogóle olej prezent i włóż kasę w ręcznie wykonaną kartkę z życzeniami i kopertę?

--- tapatalk ver. 4---

• 0

#16 Luthienna

Napisano 27 październik 2013 21:43

To dobry pomysł, moon :). Tylko... nie dla tych rodziców. Byłyby fochy, że ich zbyłam "byle czym". Naprawdę :(.

Ale zajrzę chętnie do tego, co u Luth. Może coś dla Potworów znajdę :) ?

A tak w ogóle kusi mnie butelka termiczna u Kota w paski, tylko tu znowu problem, czy nie wycenią, że im zaserwowałam prezent "za 30 zł", bo nie ogarną, że tak genialny prezent musi swoje kosztować...

Jak się wkurzę, w końcu dołożę do tych odcisków gipsowych kasę i finał.

hehehe z wszelkich ksiązeczek zostałam ograbiona przez Moon

to samo z grami

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#17 dirk5

Napisano 28 październik 2013 12:27

To może w ogóle olej prezent i włóż kasę w ręcznie wykonaną kartkę z życzeniami i kopertę?

--- tapatalk ver. 4---

Ten odcisk kupię :). Resztę dołożę kasy. Chyba, że porozmawiam z moją matką i zasugeruję jej, by ich wypytała o tę butelkę. I subtelnie napomknęła, że to nie byle co jest ;).

Luth, cóż. Za późno nastałam tu ;).

• 0
dirk5 chwyta chwile

#18 moonlight

Napisano 28 październik 2013 12:30

hehehe z wszelkich ksiązeczek zostałam ograbiona przez Moon

to samo z grami

zaraz tam "ograbiona" ;) Jeszcze Cię kiedyś znowu dopadnę, niech tylko Twój uroczy M. jakieś książki zwolni :)
P.S. Wielki OT - domino od Luthienny służy przede wszystkim jako różne potrawy. Mała ciągle gotuje obiady i przygotowuje dominowe śniadania :D

• 0

www.drogeria-ekologiczna.pl - zapraszam na eko-zakupy
Sprawdź aktualne PROMOCJE :gamer:

www.podpaski-wielorazowe.plzapraszam też tutaj :)

#19 Luthienna

Napisano 28 październik 2013 12:40

zaraz tam "ograbiona" ;) Jeszcze Cię kiedyś znowu dopadnę, niech tylko Twój uroczy M. jakieś książki zwolni :)
P.S. Wielki OT - domino od Luthienny służy przede wszystkim jako różne potrawy. Mała ciągle gotuje obiady i przygotowuje dominowe śniadania :D

świetny patent, u nas to były tory w metrze i szczerze marzy mi sie teraz aby druga linia metra była wymalowana w owocki. Jedna stacja truskawkowa, inna sliwkowa itp

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#20 ramoneska

Napisano 17 styczeń 2018 14:53

Może zainteresują was dostępne na https://www.swietyma...ki-srebrne.html krzyżyki srebrne oraz inne pamiątki religijne na różnego typu okazje. Uważam, że jest to godny polecenia sklep, który oferuje tego typu pamiątki. Sprawdźcie sami, może i was zainteresuje ich oferta. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chrzest, prezent

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com