Skocz do zawartości

Zdjęcie

Discman, buty i kombinezon zimowy (nowe), transporter dla zwierząt, AGD, MASZYNY DO SZYCIA, Muminki, masażer, wykroje etc.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#21 Luthienna

Napisano 30 styczeń 2014 08:11

aaaaa jednak chciałam obieraczke do sierści :) fotka mi się nie otwiera - spróbuję z domu. I jesli dalej potrzebuję obieraczkę to wymienimy na rolki ok?

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#22 Cobra

Napisano 30 styczeń 2014 08:45

a to spoko :)

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#23 buniaaa

Napisano 23 luty 2014 21:10

oddam wszystko za nr 31  :chytry:

muszę z katem jechać do wetka a nie pozyczę od tej osoby od której miałam transporter bo ... czekolady którą dałam za pożyczkę nie lubi :gupek: !@#$%^&*() :pinch:

a z listy Twojej to chyba koszule tylko przebrać mi zostało bo małż ma sporo prawie nowych a chodzi w sumie chyba w 4 i to tylko okazjonalnie rzadko  ;)

• 0

Basia mama Bartosza (03.2006) i Olusia (09.2010)

moja wymianka

#24 Cobra

Napisano 24 luty 2014 08:41

jeszcze raz je zmierzę, bo widzę, że są dwa rozmiary takie same a różnica jest jednak w  wielkosci. Jak wócę dziś od lekarza to po południu zmierzę oba

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

#25 buniaaa

Napisano 24 luty 2014 19:58

ok, ja bym chciała ten pod nr 31

• 0

moja wymianka

#26 Cobra

Napisano 25 luty 2014 09:34

poprawiłam wymiary pozycji numer 31. Jest całkiem spory. Dzisiaj go umyję, więc jutro mógłby polecieć kurierem do kogoś

nie ukrywam, że blizej mi do rzeczy qmpeeli niż buni - szczególnie w kwestii walizki. Czy mogę poprosić o fotki en face walizek bo ciekawa jestem ich buziek :) BTW: a za little pet shops co być chciała?

• 0

#27 buniaaa

Napisano 25 luty 2014 10:01

A jakbym chciala kupić to ile bys chciala za niego?
  • 0

moja wymianka

#28 Cobra

Napisano 25 luty 2014 11:06

jakieś 50 zł tylko czy ci sie opłaca, bo 50 plus wysyłka to 67 zł...

• 0

#29 buniaaa

Napisano 25 luty 2014 13:21

jednak odpuszczam

• 0

moja wymianka

#30 Cobra

Napisano 26 luty 2014 08:59

12 - rezerwacja dla Jagody K. (z facebooka)

• 0

#31 Cobra

Napisano 28 luty 2014 13:55

dodałam smartfon i odtwarzacz cd/mp3

• 0

#32 buniaaa

Napisano 28 luty 2014 17:31

dodałam smartfon i odtwarzacz cd/mp3

a za grill elektryczny znajdziesz coś?

• 0

moja wymianka

#33 Cobra

Napisano 28 luty 2014 18:40

buniaaa: podaj rozmiary ramek i antyram :) a poza tym miałam się spytać - a co ty byś chciała za tassimo? i czy on tam ma opcje z pienieniem mleka? (<- to pytanie akurat od dawna mnie nurtuje)

• 0

#34 buniaaa

Napisano 28 luty 2014 18:43

antyram nie mam już chyba ale sprawdzę jeszcze

co do tassimo to nie ma spieniania on działa na kapsułki i robi gotową kawę/herbatę/czekolade a co bym chciała niewiem, chciałam go sprzedać ale sama niewiem ;)

• 0

moja wymianka

#35 Cobra

Napisano 28 luty 2014 19:04

a to jak nie robi takiego latte to nie chcę :) - marzy mi się taki ekspress, który robiłby cudne latte macchiato ... :D

• 0

#36 buniaaa

Napisano 28 luty 2014 19:30

a to jak nie robi takiego latte to nie chcę :) - marzy mi się taki ekspress, który robiłby cudne latte macchiato ... :D

robi takie 

100914645_5_644x461_ekspres-do-kawy-bosc

• 0

moja wymianka

#37 Cobra

Napisano 28 luty 2014 19:46

To jak z kapsułki robi latte? Bez mleka?drap drap drap...
  • 0

#38 buniaaa

Napisano 28 luty 2014 20:06

"Ekspres kapsułkowy, który przyrządzi gorący napój dokładnie taki, na jaki masz ochotę. Wystarczy wybrać odpowiednią kapsułkę i nacisnąc przycisk."

kapsułki kupujesz wg tego na co masz ochotę i np. w macchiato masz 16 kaspułek 8 z kawą i 8 z mlekiem aby zaparzyć jedną porcję najpierw wkładasz jedną później drugą i wychodzi z mleka pianka bo ekspres czyta kod z kapsułki i wie jak ma parzyć kawę lub czy ma spieniać mleko itp.

m.in.

Kawa Tassimo Jacobs Kronung Caramel Latte Macchiato
Wyjątkowa kompozycja espresso, mleka i puszystej mlecznej pianki dopełniona słodką nutą karmelu. Apetyczny wygląd oraz karmelowy smak i aromat idealnie pasują na popołudniową chwilę wytchnienia i dostarczają codziennej porcji przyjemności. Opakowanie wystarcza na zrobienie 8 filiżanek.

Kawa-Tassimo-Jacobs-Kronung-Caramel-Latt

Kawa Tassimo Jacobs Kronung Latte Macchiato
Trójwarstwowa kompozycja intensywnego espresso, mleka i puszystej mlecznej pianki. Jej elegancki wygląd, delikatny smak i aromat to zapowiedź prawdziwej uczty dla wszystkich zmysłów. Kawa idealna, na chwilę relaksu lub zaproszenie do długiej rozmowy. Opakowanie wystarcza na zrobienie 8 filiżanek.

Kawa-Tassimo-Jacobs-Kronung-Latte-Macchi

Nowa, doskonała kompozycja intensywnego espresso, mleka i puszystej mlecznej pianki z mniejszą ilością cukru
Tassimo Jacobs Latte Macchiato o obniżonej zawartości cukru zawiera 30% mniej cukru w porównaniu do standardowego Tassimo Latte Macchiato.
Opakowanie wystarcza na zrobienie 8 filiżanek.

Kawa-Tassimo-Jacobs-Latte-Macchiato-Less

Espresso Macchiato to połączenie mocnego i aromatycznego espresso z delikatną mleczną pianką przełamującą goryczkę kawy. To idealna propozycja dla osób, które chcą delektować się głębokim smakiem kawy ale w bardziej łagodnym wydaniu. Opakowanie wystarcza na zrobienie 8 filiżanek.

Kawa-Tassimo-Jacobs-Espresso-Macchiato_T

Kawa Tassimo Jacobs Kronung CAFE CREMA
Klasyczna propozycja na poranną filiżankę kawy. Średnio i lekko palone ziarna zapewniają harmonijny smak i aromat dopełniony warstwą delikatnej kremowej pianki. Opakowanie wystarcza na zrobienie 16 filiżanek.

Kawa-Tassimo-Jacobs-Kronung-Cafe-Crema_T

Kawa Tassimo Jacobs Kronung Espresso
Intensywne, aromatyczne espresso zwieńczone aksamitną kawową pianką. Wyjątkowa kompozycja średnio palonej kawy z nutką kwaskowatości charakterystyczną dla szlachetnych ziaren kawy Arabica. Idealna, gdy potrzebujesz zastrzyku energii w zabieganym dniu. Opakowanie wystarcza na zrobienie 16 filiżanek.

Kawa-Tassimo-Jacobs-Kronung-Espresso_Tas

Tassimo Carte Noire Espresso Decafeine
100% doskonałej kawy Arabica z obniżoną zawartością kofeiny! Kuszący smak, który możesz delektować się bez względu na porę dnia! Opakowanie wystarcza na zrobienie 16 filiżanek.

Kawa-Tassimo-Carte-Noire-Espresso-Decafe

Herbata Tassimo Twinings Forest Fruit

Nowość! Spróbuj wyjątkowo orzeźwiającej owocowej herbaty z aromatem owoców leśnych, dziką różą i hibiskusem.
Opakowanie wystarcza na zrobienie 16 filiżanek.

Herbata-Tassimo-Twinings-Forest-Fruit_Ta

Herbata Tassimo Twinings Green Mint Tea
Poczuj odprężenie o każdej porze dnia. Spróbuj harmonijnej kompozycji delikatnie aromatyzowanej zielonej herbaty Twinings z orzeźwiającym smakiem mięty.Opakowanie wystarcza na zrobienie 16 filiżanek.

Herbata-Tassimo-Green-Tea-with-Mint_Tass

Herbata Tassimo Twinings English Breakfast
Delektuj się bogatym smakiem klasycznej angielskiej herbaty. Idealna propozycja na rodzinne śniadanie. Opakowanie wystarcza na zrobienie 16 filiżanek.

Herbata-Tassimo-Twinings-English-Breakfa

Tassimo Chai Latte, jest to napój na bazie mleka i herbaty - herbaciane latte.
Tassimo Chai Latte jest to unikalna mieszanka składająca się z czarnej herbaty i egzotycznych przypraw jak cynamon, kardamon, goździki i imbir. Do tego dodaje się gorące mleko.
Jest to tradycyjny indyjski napój, prawdziwa uczta dla zmysłów.

Herbata-Tassimo-Chai-Latte_Tassimo,image

Czekolada Tassimo MILKA Najdelikatniejszy smak gorącej, aromatycznej czekolady z warstwą puszystej pianki na wierzchu. Przyjemność, nie tylko dla dzieci. Opakowanie wystarcza na zrobienie 8 dużych filiżanek lub 16 małych

Czekolada-Tassimo-MILKA_Tassimo,images_b

Mleko Tassimo Milk
Dodatkowa porcja mleka do kawy? A może szybki sposób na śniadaniowe musli? Gorące mleko z warstwą puszystej pianki pasuje w każdej okazji. Opakowanie wystarcza na zrobienie 16 filiżanek.

Mleko-Tassimo-Milk_Tassimo,images_big,23

Kawa Tassimo Jacobs Kronung Cappuccino
Klasyczne włoskie cappuccino. Smakuje wyśmienicie z francuskim rogalikiem, a jeszcze lepiej w towarzystwie bliskiej osoby. Intensywny smak espresso pod warstwą puszyście spienionego mleka to idealny wybór na leniwe przedpołudnie.Opakowanie wystarcza na zrobienie 8 filiżanek.

Kawa-Tassimo-Jacobs-Kronung-Cappuccino_T

Kawa Tassimo Jacobs Cafe Crema XL
Bogaty, pełny smak kawy ukryty pod warstwą delikatnej kawowej pianki - cremy. Delektuj się swoją ulubioną kawą w dużym kubku !Opakowanie wystarcza na zrobienie 16 filiżanek.

Kawa-Tassimo-Jacobs-Cafe-Crema-XL_Tassim

• 0

moja wymianka

#39 Cobra

Napisano 4 marzec 2014 15:52

zaktualizowałam wątek :) dziewczyny, dajcie znać co kto chce :)

• 0

#40 Cobra

Napisano 5 marzec 2014 10:01

dodałam płyty cd i dvd

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com