Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zestaw narzędzi - jakiej firmy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 moonlight

Napisano 24 lipiec 2013 08:54

szukam dobrej jakości zestawu narzędzi dla pięciolatka. Chętnie z wiertarką itp.  Polecicie coś?

• 0

www.drogeria-ekologiczna.pl - zapraszam na eko-zakupy
Sprawdź aktualne PROMOCJE :gamer:

www.podpaski-wielorazowe.plzapraszam też tutaj :)

#2 buniaaa

Napisano 24 lipiec 2013 20:22

akurat w biedronce więc niedrogo są narzędzia black-decker czy jakoś tak moi chłopcy wiertarką tej firmy bawią się już hmmm 5lat a inne zaraz do kosza leciały,

• 0

Basia mama Bartosza (03.2006) i Olusia (09.2010)

moja wymianka

#3 Luthienna

Napisano 24 lipiec 2013 20:56

Mamy niezniszczalne miniaturki firmy Bosch ale bez netu nie mam szans podlinkowac :[
  • 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#4 buniaaa

Napisano 24 lipiec 2013 21:11

my też mamy bosch wkrętarkę na targu kupioną za chyba 5zł  :D dziala, ma światełko i jest extra

ja zalinkuje swoją, niewiem czy Luthienna ma podobne narzędzia

http://allegro.pl/m-...3355275969.html

• 0

moja wymianka

#5 Luthienna

Napisano 24 lipiec 2013 21:18

buniaaa :-D tak firma klein. Mamy walizke z wkretarka i oddzielnie dokupiona wiertarke oraz latarke mechanika. Jakosc jest zdecydowanie bdb
  • 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#6 buniaaa

Napisano 24 lipiec 2013 21:22

ale niestety ceny jak widzę duże, wiem że jakość idzie w parze z ceną ale niewiem ile moonlight może wydać kaski. Jeśli moon nie ma u Ciebie w biedronie mogę zobaczyć u siebie i wysłać bo pewnie i tak taniej wyjdzie niż w normalnym sklepie czy necie...

• 0

moja wymianka

#7 moonlight

Napisano 25 lipiec 2013 09:02

zamówiłam ze smoby, zanim mi odpisałyście. Doradził mi kolega, który wciąż ma duszę dziecka ;) 

• 0

www.drogeria-ekologiczna.pl - zapraszam na eko-zakupy
Sprawdź aktualne PROMOCJE :gamer:

www.podpaski-wielorazowe.plzapraszam też tutaj :)

#8 heweea

Napisano 30 sierpień 2020 22:52

Może sprzęt z ryobi? Oni mają tanie i naprawdę dobre narzędzia. My sami sobie skompletowaliśmy zestaw./ Ryobi ma taką swietną serięone plus i do tych urządzeń pasuje taki sam akumumator wiec kupujesz jeden a potem tylko same elektornarzędzia .Tym sposobem można taniej sobie skompletować potrzebny sprzęt.

• 0

#9 kingos

Napisano 15 październik 2020 20:53

dla profesjonalistów to polecam AEG, mają świetne elektronarzędzia akumulatorowe, bardzo wydajne i trwałe, mi się sprawdzaja na co dzień w pracy, znajomi, którzy też prowaadzą swoje firmy i używają elektronarzędzi mi je te polecali

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com