Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z psem - doradzcie cos :(

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jasnie Pani :)

Napisano 22 czerwiec 2013 16:28

Problemu nie ma pies konkretnie, tylko ja jako posiadaczka :/ Pies dokladnie nalezy do MM, ja jestem bierna jego posiadaczka, na psa zgodzilam sie pod wilkimi prosbami calej mojej trojki. Niestety trójka sie zawinela na dwa miesiace wakacji do PL, a ja zostalam z psem. Z psem, ktory nigdy sam nie byl, a ja przeciez pracuje - zostawiam go codziennie na 10 godz. Zostawiam go na zewnatrz z otwartym garazem, gdzie ma swoje ukochane legowisko, ale jak mnie nie ma to najwyrazniej z niego nie korzysta :(. Po pierwszym dniu samotnosci sasiedzi sie skarzyli, ze wyje i szczeka (duuzy pies - głosno szczeka). Ja mialam akurat bardzo ranne zmiany, wiec wychodzilam z domu po 2 w nocy. Kupilam jej obroze anty szczekaniowa. Pomogla na dwa dni. Dzis jak wrocilam z prcy to obroza i moje meble ogrodowe byly w strzepach. Nie mam pomyslu co mam z nia teraz zrobic. Ona ma taka wielka klatke - kojec, ale nie mam serca zostawiac jej na 10 godzin dziennie w kojcu, poza tym to nie rozwiazuje problemu wycia i szczekania (nie chce miec policji na karku). Obroza to rozwiazywala, ale zwyczajnei mnie na druga nie stac, bo fortune kosztowala. 

No i co ja teraz z tym fantem moge zrobic?

A to naprawde fantastyczny zwierzak , tylko zle znosi samotnosc :( 

580432_518694901525380_2053695709_n.jpg

• 0

Alma CollectionOdzież dla Mam Piersią Karmiących

#2 moonlight

Napisano 22 czerwiec 2013 20:53

słuchaj, a może znajdziesz pracownika do opieki? Przejżyj ogłoszenia w necie. woje zmiany są wściekle rano... ale może jakaś osoba się znajdzie? Jak pies reaguje na obcych? Zjada?  :chytry: czy się zaprzyjaźni?

• 0

www.drogeria-ekologiczna.pl - zapraszam na eko-zakupy
Sprawdź aktualne PROMOCJE :gamer:

www.podpaski-wielorazowe.plzapraszam też tutaj :)

#3 Cobra

Napisano 22 czerwiec 2013 22:03

moze sąsiedzi by z nią wychodzili lub do niej przychodzili?

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#4 buniaaa

Napisano 23 czerwiec 2013 06:44

ja niestety nic nieporadzę bo mój niewyjący ile by sam niebył. A jakaś kość duża smaczna nieuspokoi jej nerwa?

• 0

Basia mama Bartosza (03.2006) i Olusia (09.2010)

moja wymianka

#5 moonlight

Napisano 23 czerwiec 2013 14:34

a do Polski z psem później lecisz? 

• 0

www.drogeria-ekologiczna.pl - zapraszam na eko-zakupy
Sprawdź aktualne PROMOCJE :gamer:

www.podpaski-wielorazowe.plzapraszam też tutaj :)

#6 Jasnie Pani :)

Napisano 23 czerwiec 2013 17:45

słuchaj, a może znajdziesz pracownika do opieki? Przejżyj ogłoszenia w necie. woje zmiany są wściekle rano... ale może jakaś osoba się znajdzie? Jak pies reaguje na obcych? Zjada?  :chytry: czy się zaprzyjaźni?

no niestety nie stac mnie :( To jest kwestia kilku tygodni, a opiekunowie i hotele dla zwierzat chca od 10 do 15 funtów za dzien :( 

Pies na obcych reaguje bardzo dobrze, zero agresji, jest przyjacielem kazdego. Wogole to bardzo dobrze ułożony pies, tylko nie potrafi byc sam.

moze sąsiedzi by z nią wychodzili lub do niej przychodzili?

nawet jezeli byliby chetni to raczej nie o 3 nad ranem, a to wlasnie wtedy sa problemy. Pozniej nawet jak szczeka to nikomu to nie przeszkadza.

ja niestety nic nieporadzę bo mój niewyjący ile by sam niebył. A jakaś kość duża smaczna nieuspokoi jej nerwa?

uwielbia takie kosci,a le tez tylko w towarzystwie. Jak jej zostawiam jak wychodze, to zastaje ja nirtnietą po powrocie. 

a do Polski z psem później lecisz? 

nie. Ja lece do dzieci, a MM wraca w ten sam dzien do psa.

Wogole juz taka desperacja jest ze strony MM, ze mi kazal rzucic prace, zeby pies nie byl sam  :gupek:

Poki co znalazłam dorazne rozwiazanie. Bedzie sie nia kolezanka zajmowala kiedy bede miala ranne zmiany, ale ona tez do PL leci w lipcu. Mam nadzieje, ze do tego czasu juz sie jakos do tej samotnosci przyzwyczai.

Wszyscy mi radza, zebym psa sprzedala, ale jak na poczatku byla na psa niechetna tak sie teraz do neij przyzwyczailam. Mnie tak wychowywali, ze pies jest na cale zycie, a nie od urlopu do urlopu. Zwlaszcza, ze wiem, ze ten problem zniknie po sierpniu. 

• 0

#7 diabel

Napisano 23 czerwiec 2013 17:48

Możesz sprubowac wrzucić rzeczy najlepiej nieprane wszystkich domownikow. Raczej takie których już nie uratujesz, ale często pies się uspokaja gryząc i zujac cos co ma zapach wlascicieli...

• 0

#8 diabel

Napisano 23 czerwiec 2013 17:49

chyba kapcie najlepiej zadzialaja;)

• 0

#9 Jasnie Pani :)

Napisano 23 czerwiec 2013 18:58

dobry tip, dzieki diabel, spróbuje :)

Poki co pies od ponad godziny siedzi w garazu sam i opierdziela wedzonego gnata. Wie , ze jestem w domu, ale sie nie dobija i nie szczeka. Moze cos juz dochodzi do tej kudłatej pałki ;)

• 0

#10 buniaaa

Napisano 23 czerwiec 2013 20:17

oj Jaśnie oby coś zrozumiala ta psinka bo szkoda jej ;)

a diabeł faktycznie dobrze prawi :) no i fajnie, że ta koleżanka póki co może wpadać do niej.

• 0

Basia mama Bartosza (03.2006) i Olusia (09.2010)

moja wymianka

#11 diabel

Napisano 23 czerwiec 2013 20:47

Oby pomogło;) najwyżej z ataku tęsknoty zje kolezanke;)

• 0

#12 Wawka

Napisano 11 czerwiec 2017 12:05

Samo wpadanie do psa, zeby wyprowadzić to nie najlepszy pomysł. Trzeba po prostu psa dać w opiekę komuś znajomemu. To chyba jedyne dobre rozwiązanie.
  • 0

#13 Margol

Napisano 12 wrzesień 2017 17:29

Nieźle ;) Jestem pewien, że mi się te porady przydadzą :) Dzięki wielkie :)

• 0

Miłość gwałciła mnie wciąż jeszcze, byłem udobruchany jak jeszcze nigdy w życiu.

#14 showindeed

Napisano 23 grudzień 2017 05:17

W przypadku takich problemów, może pomoże trochę wolnego? Niekonieczne na długi okres, wystarczy kilka pierwszych dni. Oraz oczywiście przyzwyczajenie psa do tego, że się niestety wychodzi. Gdy zwierzę rozumie sytuację, to łatwiej mu się przystosować - tak jak u ludzi. W ramach wynagrodzenia samotnych chwil zawsze można zainwestować w dobrą karmę albo smakołyk. Ja szukam dla swojego szczeniaka karmy o dobrym składzie i znalazłam karmę  https://www.maxandmrau.pl/product-pol-889. Czy ktoś ma już o niej jakieś opinie? 

• 0

#15 zielka1

Napisano 24 grudzień 2017 16:15

Fajnie :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Z całą pewnością mi się to przyda :D

• 0

Być może należę do ludzi nazbyt drobiazgowych

#16 usher4

Napisano 25 grudzień 2017 15:42

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)

• 0

Dorośli tego świata, nie będący pesymistami to głupcy.

#17 kasidi

Napisano 20 luty 2018 11:24

Too na pewno przez stres pies nie może jeść i się odnaleźć. Najlepiej byłoby udać się do weterynarza by dał coś na apetyt i uspokojenie. Poza tym zadbałabym o jakąś dobrą karmę np tą https://www.maxandmr...roduct-pol-2406 . Według mnie to też może wiele zmienić. Są karmy, które niestety składowo słabo wypadają i psy nie chcą jej jeść

• 0

#18 lejarey

Napisano 30 lipiec 2019 12:35

Może z wiekiem się uspokoi.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com