Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki telefon dla dziecka?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 buniaaa

Napisano 22 kwiecień 2013 14:16

Poszukuje (znowu) telefonu dla mojego syna. Dodam, że fonki odpadają bo mieliśmy już z nimi "przyjemność" zapoznania się :/

chyba najlepiej normalny telefon tylko z w miarę łatwym menu bo on czytać dopiero sie uczy, gierki są mu zbędne tzn wg nas bo na lekcjach mialby pewne zajęcie itp... Słyszłam tez coś jakiś blokadach na normalnych telefonie...

Pomożecie?

• 0

Basia mama Bartosza (03.2006) i Olusia (09.2010)

moja wymianka

#2 Cobra

Napisano 22 kwiecień 2013 17:08

ja bym wybrała najprostszy smartfon - taki, kóry można tanio kupić na allegro, np. coś w rodzaju Samsunga Corby - kolorowy, prosty i nie kusi raczej złodziei bo za tani. Na  allegro używkę w dobrym stanie kupisz już za 50 zł a obudowę kolorową za 15 zł :)

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#3 buniaaa

Napisano 23 kwiecień 2013 09:55

dzieki cobra, czegoś poczukam jak nie w tym tyg to po wekendzie majowym bo szykuje mi się długie "lenistwo" nad morzem. Zreszta i tak muszę czekać na zwrot $ za kupiony telefon, który u nas nie działa :( więc wypłacalna będe dopiero w połowie maja wrrrr jestem zła strasznie na całą sytuacje z tym fonkiem :/

• 0

moja wymianka

#4 melodia

Napisano 25 kwiecień 2013 08:50

a czy telefon dla 7latka jest niezbędny???

• 0
Zuzolek - radość nie do opisania, bo wylewa się uszami
http://melodia-tomik.blogspot.com/- A poezja niech brzmi jak melodia, poezja i nie tylko, bo życie jest poezją...
:angel: 16.08.2011, Zuz <3 31.08.2012, :angel: 16.10.2013, 09.2014 syn <3

#5 Luthienna

Napisano 25 kwiecień 2013 08:58

oooo właśnie tez bym o to zapytała :question:

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#6 Cobra

Napisano 25 kwiecień 2013 09:31

moim zdaniem nie tyle niezbędny co przydatny, na przykład gdy kończy wcześniej zajecia i dzwoni, żeby go odebrać ze szkoły albo odwrotnie, gdy ma potrzebę dlużej zostać, również do tego, żeby poinformować gdzie jest i co sie z nim dzieje lub gdy po prostu ... stęskni się za mamą  :ups:  :whistle:

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

#7 buniaaa

Napisano 25 kwiecień 2013 09:39

oooo właśnie tez bym o to zapytała :question:

moim zdaniem nie tyle niezbędny co przydatny, na przykład gdy kończy wcześniej zajecia i dzwoni, żeby go odebrać ze szkoły albo odwrotnie, gdy ma potrzebę dlużej zostać, również do tego, żeby poinformować gdzie jest i co sie z nim dzieje lub gdy po prostu ... stęskni się za mamą  :ups:  :whistle:

ZAWSZE byłam przeciwna komórkom dla dzieci a już napewno takim małym, ale życie zmienia pogląda na różne rzeczy więc i ja zmieniłam zdanie.

już uzasadniam: Bartosz poszedl do szkoły wcześniej jako 6latek, takie dzieci nie mogą same wychodzić z budynku szkoły po zakończonych lekcjach, na świetlicę chodzą dzieci tylko te, które zostały na nią zapisane więc gdy Nauczyciel wypuści dzieci 10minut przed dzwonkiem lub mama ma tyle na głowie, że zapomni że akurat dzisiaj inaczej kończą lekcje to Bartosz stoi przy drzwiach i płacze. Ja dosłownie 2minuty niemogę się po niego spóźnić bo on myśli, że zapomniałam o nim :( serce mi pęka jak go widzę, tłumaczę mu później pół dnia a na wieczór temat powraca :( 

wygrzebalam jakiś telefon z szuflady, kupię pakiet startowy i będziemy testować, jak się sprawdzi to dokupię obudowę i będzie oki a za pieniążki z urodzin kupimy może lego albo coś co będzie chciał :)

• 0

moja wymianka

#8 melodia

Napisano 27 kwiecień 2013 16:44

No ja pewnie ten dylemat będę miała za parę lat ;-)
  • 0
Zuzolek - radość nie do opisania, bo wylewa się uszami
http://melodia-tomik.blogspot.com/- A poezja niech brzmi jak melodia, poezja i nie tylko, bo życie jest poezją...
:angel: 16.08.2011, Zuz <3 31.08.2012, :angel: 16.10.2013, 09.2014 syn <3

#9 aneta100387

Napisano 18 sierpień 2014 13:14

Ja szukam czegoś dla mojego bratanka. Przeszperałam różnego rodzaju sklepy internetowe, ale sama nie mogę się zdecydować na jakiś konkretny model.
  • 0

#10 buniaaa

Napisano 18 sierpień 2014 18:53

Mlody na komunie dostal Samsung solid i jest naprawdę wystarczający.
  • 0

moja wymianka

#11 Cobra

Napisano 18 sierpień 2014 20:48

Iza (Prawie Pięciolatka) ma Xperię Ray

Tapatalk - czyli z Kluchą u cysia, pisane lewą ręką poległa w walce z autokorektą
  • 0

#12 Beatka90

Napisano 17 wrzesień 2017 12:22

Oprócz aparatu ważne jest, aby mieć kontrolę nad wydatkami dziecka na telefon. Dlatego najlepsza będzie opcja na kartę. Na https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu będzie można w wygodny sposób doładować konto, bez wychodzenia z domu ;)

• 0

#13 Tryin

Napisano 9 październik 2017 05:03

Dziecko nie potrzebuje czegoś wielkiego, najlepiej jeśli weźmie się telefon na abonament, do takich rzeczy polecam Play bo moim zdaniem dają mi po prostu najlepsze oferty. Co do samego telefonu to ja polecam HTC 10 - solidny telefon, w sam raz dla dziecka.

• 0

#14 Far Beyond

Napisano 6 listopad 2017 19:07

A w jakiej sieci masz swój telefon? Sprawdź może w play, moim zdaniem mają najlepszą ofertę na abonament z telefonem. Myślę, że można bezproblemowo wprowadzić zabezpieczenie przed nadmiernym dzwonieniem. Choć sam zakup telefonu na kartę samo w sobie jest nim. A poza tym, że maluchy są niezdarne to świetnie radzą sobie z trendami technologicznymi ;3

• 0

#15 Malwina

Napisano 17 listopad 2017 12:46

Poszukaj na stronie Mobalu. Widziałam tam dużo telefonów w atrakcyjnych cenach, które będą wystarczające dla potrzeb dziecka. Ja niedawno kupiłam tam telefon dla chrześnicy i jestem zadowolona, bo nie wydałam dużo, a młoda była bardzo zadowolona z prezentu :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com