Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bielizna - KONTRI, dla dziewczyn ZNAJĄCYCH swój rozmiar;)

kontri niskie ceny bielizna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#1 Luthienna

Napisano 26 marzec 2013 10:15

w tej chwili wyprzedaż biustonoszy firmy Gaia, ale nie tylko. Gaię można nabyć już za 24,99. Ja sobie wyszukałam cacko za 39,99 :)
Nie wiem jak przy innych opcjach przesyłki, ale paczkomatem zwraca się za darmo.
Wybór firm jest ogromny :)

http://www.kontri.pl...yprzedaz+marzec

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#2 moonlight

Napisano 26 marzec 2013 11:07

Tak luknęłam, że ładne :) Tylko tych firm nie znam? Dobrze trzymają? U mnie jest co trzymać ;)

• 0

www.drogeria-ekologiczna.pl - zapraszam na eko-zakupy
Sprawdź aktualne PROMOCJE :gamer:

www.podpaski-wielorazowe.plzapraszam też tutaj :)

#3 Luthienna

Napisano 26 marzec 2013 11:14

a nie znasz żadnej z tych firm?

Niestety nie odpowiem Ci na pytanie, bo ja mam 65E w związku z czym lajcik. Do tego nawet nie mam potrzeby zagarniania żadnych fałd itp i praktycznie każdy stanik trzyma dobrze.

Ale nie omieszkałam i kupiłam sobie jedno cudo ( miałam chrapke na trzy conajmniej :( )

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#4 moonlight

Napisano 26 marzec 2013 11:18

a nie znasz żadnej z tych firm?

Niestety nie odpowiem Ci na pytanie, bo ja mam 65E w związku z czym lajcik. Do tego nawet nie mam potrzeby zagarniania żadnych fałd itp i praktycznie każdy stanik trzyma dobrze.

Ale nie omieszkałam i kupiłam sobie jedno cudo ( miałam chrapke na trzy conajmniej :( )

no ale czekaj, E to nie taki całkiem lajcik chyba? Chyba że małe wypadają? Kurcze, ja mam teraz 70 H, ale innej firmy. Muszę oblukać. Ceny świetne, zawsze można oddać, nie?

• 0

#5 Luthienna

Napisano 26 marzec 2013 11:22

no ale czekaj, E to nie taki całkiem lajcik chyba? Chyba że małe wypadają? Kurcze, ja mam teraz 70 H, ale innej firmy. Muszę oblukać. Ceny świetne, zawsze można oddać, nie?

w dawnej nomenklaturze przedbraffitingowej miałam 75 C, więc raczej to lajcik. W ciązy urosły niewiele a po ciąży wróciły do tego "dawnego" C

ja gaię bardzo lubię - mają ładnie i trwale uszyte staniczki

• 0

#6 moonlight

Napisano 26 marzec 2013 11:23

w dawnej nomenklaturze przedbraffitingowej miałam 75 C, więc raczej to lajcik. W ciązy urosły niewiele a po ciąży wróciły do tego "dawnego" C

ja gaię bardzo lubię - mają ładnie i trwale uszyte staniczki

czyli E to dawne C? Oj :(

edit: ja zazwyczaj kupuję bravissimo z Anglii. Potrzebna mi spora miseczka i mały obwód :(

• 0

#7 Luthienna

Napisano 26 marzec 2013 11:30

czyli E to dawne C? Oj :(

edit: ja zazwyczaj kupuję bravissimo z Anglii. Potrzebna mi spora miseczka i mały obwód :(

niekoniecznie, u mnie było C w miseczce ale z za luźnymi ramiączkami ( no ale kiedyś nie było brafittingu). Na chwilę obecną mam 65E.

A w angileskim jak masz 30H, 32 H? Moze napisz do nich i cos podpowiedzą a oddac mozna zawsze :)

• 0

#8 moonlight

Napisano 26 marzec 2013 11:40

niekoniecznie, u mnie było C w miseczce ale z za luźnymi ramiączkami ( no ale kiedyś nie było brafittingu). Na chwilę obecną mam 65E.

A w angileskim jak masz 30H, 32 H? Moze napisz do nich i cos podpowiedzą a oddac mozna zawsze :)

na angielskich jest odpowiednik UE napisany 70 H ale czuję, że wyrosłam. Tzn. skurczyłam się po karmieniu. Teraz bym wzięła G albo nawet F, ale nie wiem, jak tu wypadają. Popatrzę w wolnej chwili :)

• 0

#9 Luthienna

Napisano 26 marzec 2013 11:46

z tymi biustami to mozna zwariować :D

• 0

#10 moonlight

Napisano 26 marzec 2013 11:48

z tymi biustami to mozna zwariować :D

:tamtam:  dobrze mówisz :) 

• 0

#11 diabel

Napisano 26 marzec 2013 19:12

Dlatego najlepiej chodzic bez stanika:)

• 0

#12 buniaaa

Napisano 26 marzec 2013 20:24

:oh: 

• 0

Basia mama Bartosza (03.2006) i Olusia (09.2010)

moja wymianka

#13 moonlight

Napisano 26 marzec 2013 21:03

serio? Od razu widać, że się nie znasz na rozmiarach  :jezor:

• 0

#14 Luthienna

Napisano 26 marzec 2013 22:40

ja tam diabła rozumiem :) staniki troche zaklamuja rzeczywistość ;)

• 0

#15 diabel

Napisano 27 marzec 2013 19:48

Zgadza się bez stanika i innych elementow garderoby biusty prezentuja sie najlepiej;)

• 0

#16 Luthienna

Napisano 28 marzec 2013 12:42

Zadziwiają mnie paczkomaty. Wyjęte dzisiaj z paczkomatu nadawcy o 5:20 przez kuriera ( w innym mieście) od 5 minut czeka na mnie w moim paczkomacie :wielki:

Czyli juz dzisiaj cieszę się swoim nowym nabytkiem, haaaaaaaa :tak:

• 0

#17 moonlight

Napisano 28 marzec 2013 13:53

super! Paczkomaty potrafią zaskakiwać :) Choć ja raz czekałam chyba aż 4 dni :( Może nie mieli miejsca i paczka tak czekała na wolną skrytkę?

• 0

#18 Luthienna

Napisano 30 kwiecień 2013 09:26

majówka -paczkomatem za darmo :)

I można upolować majtki za 6,99 z kolekcji za nawet 35 zł

• 0

#19 Luthienna

Napisano 15 maj 2013 09:03

Pokochałam tę firmę, więc będę rekomendować mocno :)

Kolejny plus: bieliznę za pomoca paczkomatu mozna zwaracać bez ponoszenia kosztów wysyłki - tak zwane szybkiezwroty  - SPRAWDZIŁAM TO DZIAŁA :D

oprócz tego ceny rzeczywiście są konkurencyjne i co tydzień jest jakaś mega promocja/okazja

• 0

#20 moonlight

Napisano 15 maj 2013 10:58

Pokochałam tę firmę, więc będę rekomendować mocno :)

Kolejny plus: bieliznę za pomoca paczkomatu mozna zwaracać bez ponoszenia kosztów wysyłki - tak zwane szybkiezwroty  - SPRAWDZIŁAM TO DZIAŁA :D

oprócz tego ceny rzeczywiście są konkurencyjne i co tydzień jest jakaś mega promocja/okazja

tzn. jak działają te szybkie zwroty?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com