Skocz do zawartości

Zdjęcie

nietrzymanie moczu

zdrowie nietrzymanie moczu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 cykada

Napisano 14 sierpień 2020 17:59

Czy ktoś tutaj zmagał się z takim problemem? Do jakiego lekarza się udać?Jakie środki higieniczne polecacie?

• 0

#2 kingos

Napisano 17 sierpień 2020 09:54

Jeśli masz gdzieś aptekę DOZ to mają standy z próbkami wkładek tena z tego co pamiętam, możesz sobie wziąc i wypróbować czy taki produkt ci odpowiada

• 0

#3 cykada

Napisano 30 sierpień 2020 12:06

o to dobrze wiedzieć, w takim razie do DOZu się wybiorę i wezmę sobie próbki, mam nadzieję, że te wkładki się sprawdzą,czekam na wizytę u lekarza

• 0

#4 minka5

Napisano 31 sierpień 2020 08:47

Nie ma problemów z dostaniem środków czystości. Są też leki na dolegliwość, zabiegi, ćwiczenia. Często przypadłości towarzyszą podrażnienia. Na nie polecam Octenicare. Regularnie smaruje miejsca intymne i tak naprawdę  nie mam problemów z ranami, odparzeniami. A wiem,  że to często się zdarza przy nietrzymaniu moczu. 

• 0

#5 Lasia

Napisano 12 wrzesień 2020 22:39

A o te próbki w DOZie trzeba zapytać, poprosić farmaceutkę? Czy są one gdzieś dostępne?

• 0

#6 cykada

Napisano 23 wrzesień 2020 11:41

u mnie w DOZie były na standzie położone i można sobie było po prostu wziąc, gdyby nie było to wydaje mi się, że wrto się zapytać farmaceutki

• 0

#7 Lasia

Napisano 26 wrzesień 2020 16:49

Przeszłam się i faktycznie, były dostępne próbki. Ale też podpytałam farmaceutki na co konkretnego zwrócić uwagę i które najlepiej się sprzedają. Bardzo mi pomogła :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zdrowie, nietrzymanie, moczu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com