Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prywatne, czy publiczne przedszkole?

dziecko szkoła przedszkole

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 FranczeskaWil

Napisano 25 kwiecień 2020 18:37

Mam kilka przedszkoli w swojej okolicy i nie wiem do jakiego zapisać swojego syna. Zresztą może sprawa się rozwiąże, jak nie dostaniemy się do żadnego publicznego przedszkola... Może ktoś z was miał do czynienia z Te Vizją? Ja znalazłam ich przedszkole prywatne na Gdańskiej Morenie. Ciekawie mnie jakie macie opinie na ich temat.

• 0

#2 franksa

Napisano 26 kwiecień 2020 06:12

Fajnie jak masz wybór, to już jest luksus. Z tego co się orientowałam, to z przedszkolami bywa różnie, wcale nie jest tak łatwo się dostać, no chyba, że jesteście samotnymi matkami na zasiłku, wtedy to bez najmniejszych problemów…

• 0

#3 ag_a

Napisano 27 kwiecień 2020 12:31

Dostanie się do państwowego przedszkola niemal graniczy z cudem. Swoją drogą są tam też spore grupy 1 wychowawca na 25 dzieci. Dlatego (jeśli masz taką możliwość) wybierz przedszkole prywatne, gdzie są znacznie mniejsze grupy przez co dzieci zyskują więcej uwagi. 

• 0

#4 Mimichaska

Napisano 27 kwiecień 2020 18:34

Jakiś czas temu robiłam sobie zestawienie plusów i minusów prywatnych przedszkoli, przynajmniej tych w okolicy, i tu te bardzo dobrze wyszły. Już samo to, że wprowadza się angielski i dużo innych, fajnych zajęć powinno Cie przekonać.

• 0

#5 bierendaa

Napisano 28 kwiecień 2020 08:04

Mój syn już jest po tym przedszkolu i mogę z czystym sumieniem go polecić:) Najlepsza opcją jest właśnie to, że jest to dwujęzyczne przedszkole i dzieci już fajnie są przygotowane do kontynuacji języka angielskiego w szkole podstawowej. Dla mnie była to bardzo ważna rzecz przy wyborze przedszkola dla moich dzieci.

• 0

#6 mysssia

Napisano 30 kwiecień 2020 08:00

Jest spora różnica między publicznymi i prywatnymi, dlatego też to będzie ważna decyzja. Ja jestem tak samo za prywatnym przedszkolem, ale co wybierzesz to już wyłącznie od Ciebie zależy :)

• 0

#7 Riko

Napisano 14 maj 2020 08:51

Zdecydowanie prywatne, sama wiesz jak to jest w publicznych, duże grupy, słaba opieka nigdy nie byłem do nich przekonany. Lepiej trochę zapłacić ale przynajmniej nie martwić się o swoje dziecko, dodatkowo przedszkola prywatne organizują często dodatkowe zajęcia co też jest ważne. Moja córeczka chodziła do przedszkole prywatne Kraków Nowa Huta i złego słowa o nich powiedzieć nie mogę. ;)

• 0

#8 Oluss12

Napisano 23 maj 2020 10:16

Według mnie prywatne lepiej powinno się sprawdzić, no ale to są moje odczucia. Zależy też jakie konkretne przedszkola macie niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Ja sobie chwalę moje przedszkole na gdańskiej morenie (Te Vizja)

• 0

#9 Szrutka

Napisano 24 maj 2020 07:44

Nie wiem czy też będziecie mieli taki wybór. Są specjalne progi, wymagania co do kwalifikacji do publicznych przedszkoli. Ja się nie łudzę, że moja córka się dostanie więc od razu będę szukać prywatnego przedszkola i może nawet lepiej.

• 0

#10 Brayank9

Napisano 18 czerwiec 2020 14:14

Z tym to też bywa różnie z tego co się orientowałam. Ja miała zaraz pod ręką prywatne przedszkole więc poszłam na łatwiznę. Jednak i tak to był bardzo dobry wybór to jest to anglojęzyczne przedszkole. Bardzo fajna opcja.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dziecko, szkoła, przedszkole

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com