Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telefon do 1000zł

jaki telefon telefon smartfon jaki smarfton dobry smarfon smarfton budżetowy budżetowy telefon telefon do 1000

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lasia

Napisano 19 kwiecień 2020 01:12

Szukam telefonu budżetowego, jak w temacie górna granica jaką mogę wydać to jest w tym momencie 1000zł, ale fajnie, jakby nawet udało się coś taniej ;) Dla mnie ważne jest, żeby robił ładne zdjęcia i byłoby super, jakby miał NFC 

• 0

#2 cykada

Napisano 6 czerwiec 2020 19:08

Może alcatel SL2020, mam i jestem zadowolona, zdjęcia robi bardzo ładne, do selfie się świetnie nadaje ;) system śmiga, ma sporo ramu i dużą pamięć wewnętrzną

• 0

#3 marika89

Napisano 11 październik 2020 21:45

Na pewno tutaj https://mimarkt.pl/telefony-redmi/ jest ciekawa oferta, jeśli chodzi o różnego typu telefony. Mają sporo różnych modeli do wyboru. Dodatkowo plusem jest na pewno to, że od co jakiś czas można trafić na fajne promocje. Także jest to ciekawe miejsce na zakupy. W ich ofercie znajdziecie również inny sprzęt. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jaki telefon, telefon, smartfon, jaki smarfton, dobry smarfon, smarfton budżetowy, budżetowy telefon, telefon do 1000

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com