Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telekonferencje

telefon telefkonferencje firma

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mpire

Napisano 25 marzec 2020 00:11

Witajcie, mam nadzieje, że mi coś pomożecie. Wiadomo jaka jest sytuacja, sporo pracowników na zdalnej w domu a ja muszę jakoś pokierować zespołem. Pomyślałam o telekonferencji ale totalnie nie wiem jak się za to zabrać. Ja jestem w biurze i dwie osoby dosłownie. Macie jakieś rady dla mnie? Nie znam się na komputerach, telefonach, nie wiem jak ogarnąć. 

• 0

#2 minka5

Napisano 25 marzec 2020 22:50

Hm potrzebujesz narzędzia do organizacji takiej konferencji przez telefon. Są specjalne aplikacje, również darmowe. Chociaż lepiej sprawdzają się te płatne. Wtedy masz pewność, że nie utracisz łączności w trakcie, nie będą się pojawiać problemy techniczne. Co do samej organizacji odsyłam Cię na stronę https://focustelecom...elekonferencji/ jeśli się zastosujesz do tych porad na pewno wszystko się uda. Jako prowadzący musisz zapanować i  ustalić na początku zasady rozmowy. Każdy musi ich przestrzegać. Inaczej powstanie chaos i nie da się nic z rozmowy wynieść. Musisz dać dojść każdemu do głosu, zachęcać milczków, a stopować osoby zbyt aktywne. Powodzenia! 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: telefon, telefkonferencje, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com