Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła podstawowa prywatna

edukacja szkoła dziecko

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szrutka

Napisano 21 marzec 2020 10:44

Chce dla mojego dziecka jak najlepiej, dlatego też szukam sprawdzonego przedszkola w Warszawie. Nie ukrywam, że bardzo zależy mi też na języku angielskim. Znalazłam tu propozycje od Te Vizji i ich przedszkolu w dzielnicy Wawer, mam tu dosyć blisko. Nie dość, że proponują tu naukę języka angielskiego, także i można liczyć na dodatkowy język. Ktoś z was wysłał tu swoje dziecko?

• 0

#2 franksa

Napisano 23 marzec 2020 07:32

Bardzo ważny wybór, szczególnie, że teraz podstawówka trwa dłużej niż jeszcze kilka lat temu. Ja nie mieszkam może długo w Warszawie ale już coś mogę powiedzieć właśnie o tej szkole. Te Vizja Wawer to świetny wybór, na pewno drugi raz wysłałabym również tu swoje dzieci:) Fajne jest to, że jest tu angielski i także drugi język obcy do wyboru. Mnie to od razu przekonało.

• 0

#3 mysssia

Napisano 24 marzec 2020 14:22

Też zastanawiam się nad prywatnym przedszkolem. Jak tak oglądałam oferty to muszę przyznać, że można tak liczyć na o wiele więcej po prostu fajnych zajęć dla dzieci. Dopiero jak znajoma powiedziała mi jak to wygląda w rzeczywistości to uznałam, że chyba warto postawić na taką opcje.

• 0

#4 Kirssteen

Napisano 26 marzec 2020 08:35

Ja jestem zadowolona, córka jeszcze bardziej, czego chcieć więcej;) Przedszkole Te Vizja na Wawrze to świetna placówka, przede wszystkim stawiają tu na świetną atmosferę i zajęcia w mniejszych grupach. Dzieci na pewno szybciej się zakolegują, a też i więcej wyniosą z każdej lekcji

• 0

#5 Brayank9

Napisano 27 marzec 2020 10:48

Dzięki za polecenia, myślę, że chyba też wybiorę prywatną szkołę dla dziecka. Jestem z Warszawy więc nie powinno być z tym problemu. Fajnie tylko jak ta będzie blisko domu, bo poruszanie się po Warszawie nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy, zresztą na pewno coś o tym wiecie;)

• 0

#6 bierendaa

Napisano 27 kwiecień 2020 18:40

Jeżeli zależy Ci właśnie na językach obcych to Te Vizja jest dobrym wyborem. Córka jest już w 4 klasie i bardzo dobrze mówi po angielsku, mam wrażenie, że i czasem więcej wie ode mnie. Mimo tego, że jest tu dużo lekcji angielskiego, to dzieci się nie nudzą, lekcje są prowadzone w bardzo przystępnej, ciekawej formie.

• 0

#7 FranczeskaWil

Napisano 30 kwiecień 2020 08:05

U mnie sprawa była ułatwiona, syn miał już sporo kolegów, więc wiadomo, że chcieliśmy z innymi rodzicami, żeby nasze dzieci poszły do jednej szkoły. Wiadomo, że nie udało się wszystkich zapisać do tej samej, ale i tak spora grupa poszła właśnie do Te Vizji. Jedna z mam mnie przekonała i bardzo jestem z tego zadowolona.

• 0

#8 Mimichaska

Napisano 30 kwiecień 2020 08:14

Mój wybór to prywatna. Od pierwszej klasy syn chodzi do takiej i wszystko mi się podoba. Na pewno już to jakie podejście mają nauczyciele, dyrekcja do uczniów, kontaktów z rodzicem. Wszystko wygląda tak jak powinno, a wiadomo, że w państwowych to jednak wszyscy są bardziej anonimowi.

• 0

#9 wiwienna

Napisano 30 kwiecień 2020 08:19

Też jestem z Warszawy, dzieci już mam właśnie w wieku przedszkolnym, więc co nieco mogę powiedzieć o szkołach. Jeżeli chodzi o prywatne szkoły to w większości przypadków będzie to lepszy wybór. Rodzice, którzy chcą aby ich dziecko miało dobre wyniki w nauce, miało też szanse na lepszy start, to powinni na taką opcje się zdecydować.

• 0

#10 Oluss12

Napisano 20 maj 2020 19:24

Nie ma co myśleć stereotypowo, tylko właśnie słuchać opinii na temat aktualnej sytuacji. Ja z tego co słyszałam to w Te Vizji, czyli właśnie prywatnej szkole podstawowej super sobie radzą z nauką online. Wykorzystują tam narzędzie Microsoft Teams to sprawnej nauki, a wszystkie zajęcia są prowadzone zgodnie z harmonogramem. Mowa tu konkretnie o szkole na Wawrze.

• 0

#11 WerkkaM

Napisano 25 maj 2020 09:56

Mnie ciekawi jak sobie teraz szkoły radzą. Ja akurat nie narzekam, bo w prywatnej dobrze działa nauczanie online. Jednak na pewno nie w każdej szkole jest to możliwe. U mnie córka chętnie odrabia lekcje przed komputerem, a wasze dzieci jakie mają do tego nastawienie?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: edukacja, szkoła, dziecko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com