Skocz do zawartościZdjęcie

Szkoła podstawowa prywatna

edukacja szkoła dziecko

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szrutka

Napisano 21 marzec 2020 10:44

Chce dla mojego dziecka jak najlepiej, dlatego też szukam sprawdzonego przedszkola w Warszawie. Nie ukrywam, że bardzo zależy mi też na języku angielskim. Znalazłam tu propozycje od Te Vizji i ich przedszkolu w dzielnicy Wawer, mam tu dosyć blisko. Nie dość, że proponują tu naukę języka angielskiego, także i można liczyć na dodatkowy język. Ktoś z was wysłał tu swoje dziecko?
 

  • 0

#2 franksa

Napisano 23 marzec 2020 07:32

Bardzo ważny wybór, szczególnie, że teraz podstawówka trwa dłużej niż jeszcze kilka lat temu. Ja nie mieszkam może długo w Warszawie ale już coś mogę powiedzieć właśnie o tej szkole. Te Vizja Wawer to świetny wybór, na pewno drugi raz wysłałabym również tu swoje dzieci:) Fajne jest to, że jest tu angielski i także drugi język obcy do wyboru. Mnie to od razu przekonało.

  • 0

#3 mysssia

Napisano 24 marzec 2020 14:22

Też zastanawiam się nad prywatnym przedszkolem. Jak tak oglądałam oferty to muszę przyznać, że można tak liczyć na o wiele więcej po prostu fajnych zajęć dla dzieci. Dopiero jak znajoma powiedziała mi jak to wygląda w rzeczywistości to uznałam, że chyba warto postawić na taką opcje.

  • 0

#4 Kirssteen

Napisano 26 marzec 2020 08:35

Ja jestem zadowolona, córka jeszcze bardziej, czego chcieć więcej;) Przedszkole Te Vizja na Wawrze to świetna placówka, przede wszystkim stawiają tu na świetną atmosferę i zajęcia w mniejszych grupach. Dzieci na pewno szybciej się zakolegują, a też i więcej wyniosą z każdej lekcji

  • 0

#5 Brayank9

Napisano 27 marzec 2020 10:48

Dzięki za polecenia, myślę, że chyba też wybiorę prywatną szkołę dla dziecka. Jestem z Warszawy więc nie powinno być z tym problemu. Fajnie tylko jak ta będzie blisko domu, bo poruszanie się po Warszawie nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy, zresztą na pewno coś o tym wiecie;)

  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: edukacja, szkoła, dziecko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com