Skocz do zawartości

Zdjęcie

apteczne leki

leki apteka zdrowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kingos

Napisano 23 styczeń 2020 23:30

Używaliście kiedyś takich leków robionych na miejscu w aptece? Czy każda apteka ma jeszcze opcję i zaplecze do ich robienia?

• 0

#2 cykada

Napisano 28 styczeń 2020 22:04

Na pewno w sieci aptek Doz takie leki robią, wiem bo niedawno sama robiłam i bez problemu nich. Kilka dni i miałam lek do odebrania.

• 0

#3 Danika

Napisano 20 luty 2020 15:12

Przeważnie robione są różnego rodzaju maści,ale z tego co zauważyłam coraz mniej leków jest robionych,może dlatego,że większość tych potrzebnych można kupić od ręki. Dobrym lekiem dezynfekującym rany,dostępnym w aptekach jest octenisept polska   Dzięki niemu każda nasza mała czy duża ranka będzie odpowiednio zabezpieczona.

• 0

#4 Lasia

Napisano 28 luty 2020 12:58

A powiedzcie, jak to wygląda w praktyce? Długo się czeka w DOZie na realizację takiej recepty na lek wykonany na miejscu? Wiadomo, że mają tam sporo roboty..

• 0

#5 franksa

Napisano 2 marzec 2020 09:30

W sumie to nawet nie słyszałam o takie opcji, warto wiedzieć;) Na wiele problemów jednak bardzo dobrze powinny się sprawdzić gotowe już propozycje. Warto sobie też zerknąć pod ten link jeżeli macie problemy zdrowotne, konkretnie to problemy z ciśnieniem. W tym miejscu, portalu medycznym, znajdziecie wiele propozycji na różne problemy zdrowotne. Poczytajcie profesjonalne recenzje, także i opinie klientów.

• 0

#6 Lasia

Napisano 19 kwiecień 2020 01:03

Sama sprawdziłam, po tym jak dermatolog przepisała mi receptę na maść wykonaną w aptece. W DOZie miałam ją do odbioru następnego dnia. 

• 0

#7 Himer

Napisano 8 lipiec 2020 08:16

Mój dermatolog ostatnio przepisał mi właśnie taką maść na trądzik i receptę bez problemów zrealizowałam w aptece DOZ. Nie było żadnych problemów - widać, że ich personel jest przeszkolony w kwestii leków recepturowych.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: leki, apteka, zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com