Skocz do zawartościZdjęcie

Przyjęcie się implantu zębowego

zęby implant wstawienie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 zuzanna

Napisano 10 styczeń 2020 11:37

Jak mozna mieć pewność, ze implant zebowy na 100% się przyjmie? Zastanawiam się obecnie nad wstawieniem sobie jedynki ale się boję, ze się nie przyjmie. 


  • 0

#2 jasia

Napisano 10 styczeń 2020 12:36

Dużo tutaj zależy od

systemu implantologicznego

od doświadczenia osoby jaka wstawia implant

odporności organizmu

oraz higieny jamy ustnej

Od kilku lat już wszczepianie implantów jest bardzo bezpieczne i niektórzy lekarzy dają nawet 96% skuteczności , że implant się przyjmie. Implanty są wstawiane od dobrych kilkudziesięciu lat.... W niektórych gabinetach jest tak , że jeśli jednak się nie wszczepi za pierwszym razem to drugi raz jest na koszt gabinetu. Musisz się dowiedzieć w miejscu w jakim wstawiasz implant.

Sa przypadki w których trzeba odpowiednio przygotowac kośc pod wstawienie implantu: https://www.klinikas...oimplantacyjne/ Mianowicie podnieść zatokę szczękową. 


  • 0

Jeśli chcesz uj├é┬şrzeć coś war├é┬ştościowe├é┬şgo, nie pod├é┬şnoś głowy, nie szu├é┬şkaj te├é┬şgo na piedes├é┬ştałach. Praw├é┬şdzi├é┬şwe pe├é┬şrełki uk├é┬şry├é┬şte są wśród kurzu i spo├é┬şwite mgłą zapomnienia. 


#3 heweea

Napisano 26 kwiecień 2020 14:17

Szczerze mówiąc nie wiem, na takie pytanie dobrej odpowiedzi udzieli Ci dentysta. Na pewno wiele czynników na wpływ na to, co dzieje się z implantem. Moim zdaniem najlepiej umówić się na wizytę go centrum stomatologicznego, w którym oferują implanty zębów. W Krakowie  implantologią zajmują się specjaliści z Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tam na pewno udzielą Ci odpowiedzi na wszelkie pytania związane ze wstawianiem zębów. 


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zęby, implant, wstawienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com