Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odwyk od alkoholu

alkohol terapia uzależnienie pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 andzellla

Napisano 9 grudzień 2019 06:57

Jak poradzić sobie z piciem alkoholu? Niestety mam z tym duży problem i nie potrafię poradzić sobie na własną rękę. Jak myślicie, terapia odwykowa to dobry pomysł?

• 0

#2 lidkam

Napisano 9 grudzień 2019 06:59

Myślę, że tak. To chyba najlepszy pomysł. Wsparcie profesjonalistów w takich chwilach jest nieocenione.

• 0

#3 andzellla

Napisano 9 grudzień 2019 06:59

Znasz może jakieś miejsca w Poznaniu, gdzie mogłabym wybrać się na taką terapię?

• 0

#4 lidkam

Napisano 9 grudzień 2019 07:00

Niestety nie, ale poszukałam trochę w sieci i znalazłam namiar na http://terapiaodwyko...holizmu-poznan/ - zerknij na opinie, z tego co widzę to są dość pochlebne. Mam nadzieję, że i Tobie pomogą wyjść z nałogu.

• 0

#5 Riko

Napisano 21 styczeń 2020 09:44

Myślę, że psychoterapia będzie bardzo pomocna w rzucaniu nałogu. Mam nadzieję że wsparcie specjalisty będzie wystarczające do ograniczenia alkoholu.

• 0

#6 kasiaolesiak

Napisano 23 luty 2020 23:51

Najlepsza opcja jest osrodek terapii uzaleznien - sprawdzcie sobie Tratwe w Wisle. Maja tam idealna terapie i zaangazowanych specjalistow !

• 0

#7 Lasia

Napisano 25 maj 2020 00:01

Ja z kolei mogę polecić miejsce w Krakowie, w którym pracują naprawdę kompetentni specjaliści - Terapie Tu i Teraz https://www.alkoholizm.org.pl pomogli bliskiej mi osobie. 

• 0

#8 doris83

Napisano 31 maj 2020 19:24

Jest wiele sposobów na radzenie sobie z uzależnieniem od alkoholu. Oczywiście terapia jest niezbędna, ale nie zawsze przynosi skutki. Dlatego, jeśli uzależniony naprawdę chcę przestać pić, to powinien pomyśleć o radykalnych krokach. Ja polecam www.esperal24h.pl. Wszywka działa natychmiast, ale wszyć ją można tylko wtedy, gdy w organizmie nie ma alkoholu. Jednak przynosi skutki, bo alkoholik wie, że nie może pić, inaczej może umrzeć.

• 0

#9 ESKIMOS

Napisano 9 czerwiec 2020 09:18

Alkoholizm to już choroba, która niszczy nie tylko alkoholika ale i całą rodzinę. Dobrze jest gdy osoba ma wsparcie, wtedy jest szansa że uda jej sie wyjść z nałogu, gorzej gdy pozostawiona sama sobie tworzy wokół siebie patologiczną rodzinę. Niestety później może być już za późno i nawet terapia rodzin Kraków nie będzie w stanie pomóc

• 0

3 | 5 | K | 1 | M | 0 | 5

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: alkohol, terapia, uzależnienie, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com