Skocz do zawartościZdjęcie

Rosyjski tłumacz

tłumacz rosyjski przysięgły

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himer

Napisano 6 grudzień 2019 21:00

Członek mojej rodziny niestety potrzebuje tłumacz przysięgły rosyjski. Wydawało mi się, ze język rosyjski jest prosty i nie będzie problemu ze znalezieniem takiego tłumaczenia niestety coś tam czasami trzeba poszukać bardziej. A rosyjski niby prosty ale nie zbyt wiele osób mówi w tym języku.
 

  • 0

#2 franksa

Napisano 24 luty 2020 15:25

Jeżeli chodzi o różne języki, takze i oczywiście rosyjski, to takie firmy jak http://www.sct-tlumaczenia.pl powinny bardzo dobrze się sprawdzić. W biurach tłumaczeń będziecie mogli liczyć na kompleksową pomoc jeżeli chodzi o tłumaczeniach, nawet przy tych najbardziej specjalistycznych.


  • 0

#3 jjusti18

Napisano 17 czerwiec 2020 21:51

Na biurze tłumaczeń https://www.berligo.com/ możecie również polegać. Oni bardzo sprawnie przeprowadzą dla was tłumaczenia nawet najbardziej skomplikowanych tekstów, czy przysięgłych. Jest to firma, która współpracuje wyłącznie z doświadczonymi i mających bogatą wiedzę tłumaczami. Także naprawdę warto wziąć pod uwagę ich ofertę.


  • 0

#4 Ganic

Napisano 21 czerwiec 2020 11:46

Ja też jestem zdania, że najlepiej korzystać z biura tłumaczeń, gdzie pracują profesjonaliści w tym zakresie. W szczególności jeśli są o dokumenty, z których dane należy chronić. Ja też mam dokument dość obszerny, który muszę oddać do przełożenia na język obcy. Szukałem w internecie informacji, od czego tak naprawdę zależy koszt tłumaczenia. Istotne wiadomości w tym zakresie znalazłem na 

http://www.language-services.pl/

 


  • 0

#5 Brayank9

Napisano 9 październik 2020 17:56

Można szukać w internecie, także online wszystkie formalności załatwić i dostać przetłumaczony tekst, dokument na maila. Ja już teraz wyłącznie tak załatwiam sprawę:) Sprowadzając samochód z zagranicy oczywiście tłumacz może wam się przydać - tu tłumaczenie dokumentów do rejestracji to obowiązkowa rzecz!


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tłumacz, rosyjski, przysięgły

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com