Skocz do zawartości

Zdjęcie

Internet dla studentów w Gdyni

internet gdynia student

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 falka

Napisano 20 listopad 2019 09:44

Jak w temacie. Szukamy takiej oferty, która będzie obowiązywać wyłączne do końca roku akademickiego. Czy coś takiego istnieje? Najlepiej, żeby to był światłowód. Pomysł, propozycje?

• 0

#2 szeks

Napisano 21 listopad 2019 16:52

Żeby ci cokolwiek podpowiedzieć, musisz najpierw podać konkretny adres, gdzie to ma działać. Przecież nie w każdej części miasta są te same możliwości. A generalnie są oferty internetu bez zobowiązeń, są też takie typowe na rok akademicki, ale nie wiem, czy na tym etapie jeszcze można coś takiego podpiać. Jakby nie było już prawie grudzień. 

• 0

#3 falka

Napisano 22 listopad 2019 09:39

Tylko na rok akademicki? To byłaby super opcja. A w jaki sposób mogę to sama sprawdzić?

Adres jest, tylko nie chcę go tutaj wrzucać. Jakie są wymagania przy takich umowach na krótszy okres?

• 0

#4 szeks

Napisano 25 listopad 2019 16:58

Możesz. PanWybierak.pl. Podajesz tylko podstawowe dane - jaka oferta i jaki adres.
Dostaniesz listę tego, gdzie możesz dostać internet w twojej okolicy.
A jeśli chodzi o firmy, które go mają, to pełne info tutaj - https://panwybierak....micki-20182019/

• 0

#5 falka

Napisano 26 listopad 2019 09:36

I ta umowa z UPC za 70 zł poważnie obowiązuje tylko przez czas roku akademickiego?

Sprawdzone - pod naszym adresem to jest normalnie dostępne.

• 0

#6 Ramzes

Napisano 13 maj 2020 09:45

Warto poszukać jakiegoś lokalnego dostawcy internetu. Ja mam łącze od IT4Polska i jestem zadowolony. Wszystko działa idealnie i bezproblemowo.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet, gdynia, student

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com