Skocz do zawartościZdjęcie

samodzielna księgowość - kadry i płace

kadr płace pracownik firma

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 teresao

Napisano 3 listopad 2019 07:42

Prowadzę firmę, do tej pory sama ogarniałam rozliczenia ale mam zamiar zatrudnić pracownika i pytanie - czy wykorzystując narzędzia wfirma https://wfirma.pl/kadry-i-place dam radę kompleksowo rozliczyć i pracownika? Podobno te programy są proste i generalnie można z nimi wiele. Ten moduł kadrowo-płacowy pozwala sporządzać umowy, naliczać wynagrodzenia i podatki, wysyłka dokumentów w moim imieniu maja zając się oni, zatem ani Płatnik, ani podpis elektroniczny nie są mi potrzebne... Zaczynam testować od jutra..


  • 0

#2 minka5

Napisano 25 marzec 2020 08:27

Mnie nie było stać na zatrudnienie pracownika do prowadzenia spraw kadrowo-płacowych. Jak się dokładnie policzy koszty takiego etatu - wychodzi naprawdę ogromna kwota. Na szczęście biura rachunkowe w swoich usługach mają także outsourcing kadrowy i to im polecam zadania z tego zakresu prowadzić. Zobaczcie na ofertę https://ask-finance.pl/kadry-i-place/ . To czołówka jeśli mowa o sprawdzonych biurach rachunkowości na Śląsku. Działają kompleksowo, poza księgowością, rachunkowością również właśnie kadry i płace mogą prowadzić. I to na bardzo wysokim poziomie. Szczegółowy zakres usług ustalają z klientem indywidualnie. Tak samo wynagrodzenie za ich pracę. Ale na pewno są to dużo niższe koszty niż pracownicy na etacie. 


  • 0

#3 pawcio

Napisano 1 wrzesień 2020 18:59

Zwróć również uwagę, czy dany program ma opcję weryfikacja pliku jpk przed wysłaniem. Jeśli nie, to weryfikacja jpk jest możliwa np. przez https://jpk-insight.pl/


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kadr, płace, pracownik, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com