Jump to content

Photo

mleko modyfikowane

mleko dziecko zdrowie

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 cykada

Posted 30 October 2019 22:08

Jakie mleko modyfikowane piją wasze dzieciaczki? Znacie bebilon AR? jest dla dzieci ze skłonnością do ulewania. Pytałam dzisiaj w aptece DOZ o cene i wychodziło coś koło 30 zł za 400 g, to chyba dobra cena?

• 0

#2 Agosia

Posted 13 February 2020 15:30

Dużo dobrych opinii czytałam na temat mleka modyfikowanego Bebilon Pepti. Można je zamówić bez wychodzenia z domu w Aptece Galen: https://www.aptekaga...epti-2-dha-400g . Moim zdaniem warto sobie poczytać więcej na ten temat.

• 0

#3 cykada

Posted 28 February 2020 16:27

zaczęłam kupować stacjonarnie w DOZ ten bebilion, młodemu przypasował, cena fajna, nie muszę czekać na zmaówienie i się stresować czy zdaży kurier zanim mi się skończy.

• 0

#4 minka5

Posted 13 May 2020 07:49

Zobacz na mleko modyfikowane nan 1 opinie. Jak sama się zastanawiałam co moim dzieciom podać to o tym mleku najwięcej czytałam. Dzieci dobrze tolerują, do tego w smaku jest wyjątkowo dobre. Rozsądny stosunek ceny do jakości. Niektóre mleka są naprawdę bardzo drogie. Jeśli dziecko jest tylko i wyłącznie na karmieniu sztucznym to nie oszukujmy się na cenę też trzeba patrzeć. 

• 0

#5 mpire

Posted 31 July 2020 21:17

Wybór mleka modyfikowanego jest trudny i stresujący dla rodziców. Bardzo dobry skład ma mleko hipp, więc ja wybrałabym właśnie to. Do wyboru masz całkiem sporo różnych rodzajów mlek, więc znajdziesz nawet mleka specjalistyczne - na przykład na ulewanie.

• 0

#6 kingos

Posted 25 August 2020 22:49

czy ceny stacjonarnie w aptekach DOZ są takie jak na ich stronie? Intersuje mnie mleko bebilon AR, widzę, ze na stronie jest po 32 żł z groszami, cena fajna a chcę kupić coś na już

• 0

#7 Lasia

Posted 7 September 2020 18:55

Wiesz co, pewności nie mam co do tego, czy cena jest dokładnie taka sama. Ale sporo osób mi polecało właśnie stacjonarnego DOZa i tam kupuję Bebilon, bo faktycznie ceny są rewelacyjne. Najlepiej się przejść i sprawdzić:) 

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: mleko, dziecko, zdrowie

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com