Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sylwestrowa zabawa

sylwester zima wyjazd

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawszy

Napisano 18 październik 2019 11:34

Karnawał coraz bliżej, sylwester też. Macie już jakieś fajne plany? Domówka czy jakiś fajny, dalszy wyjazd? Ja bym wolał pojechać,bo czasami cenowo wypadnie to porównywalnie ale zupełnie inny klimat jest.

• 0

#2 cocco29

Napisano 27 październik 2019 23:22

Jak ten czas szybko płynie ja totalnie nie myślałąm jeszcze o Sylwestrze lecz masz rację trzeba już coś szukać i rezerwować. Marzy mi się bal.

• 0

Życie jest piękne!

#3 sochaN

Napisano 30 październik 2019 21:30

Jak ten czas szybko płynie ja totalnie nie myślałąm jeszcze o Sylwestrze lecz masz rację trzeba już coś szukać i rezerwować. Marzy mi się bal.

Fajna sprawa. A jak jeszcze byłby tematyczny to już zupełnie wariactwo. Znajomi wybierają się do Rumunii, Transylwanii ;) na taki tematyczny sylwester. Wiecie wampiry, Drakula itd. ;)

• 0

#4 pawszy

Napisano 31 październik 2019 09:24

Fajna sprawa. A jak jeszcze byłby tematyczny to już zupełnie wariactwo. Znajomi wybierają się do Rumunii, Transylwanii ;) na taki tematyczny sylwester. Wiecie wampiry, Drakula itd. ;)

Super sprawa.Sami takie coś zorganizowali? Klimat na pewno będzie. Szczerze powiedziawszy to nawet mi do głowy nie przyszło rozwiązanie tematyczne.

• 0

#5 sochaN

Napisano 31 październik 2019 21:39

Super sprawa.Sami takie coś zorganizowali? Klimat na pewno będzie. Szczerze powiedziawszy to nawet mi do głowy nie przyszło rozwiązanie tematyczne.

Nie robią tego samodzielnie tylko mają wykupioną taką wycieczkę z Wytwórni Wypraw. Co prawda sami wpadli na pomysł wykonania i zabrania tam jakiś strojów tematycznych by lepiej się bawić. Pewnie nie tylko oni tam będą tak szaleć ;)

• 0

#6 Ramzes

Napisano 17 grudzień 2019 12:28

Ja wybieram się do Warszawy do Klubu Sosnowego, gdzie organizowany jest bal sylwestrowy. Jakby ktoś był zainteresowany to są jeszcze wolne miejsca, a sporo można poczytać na stronie https://www.klubsosn...woru-polskiego/.

• 0

#7 m_pawlowski

Napisano 14 styczeń 2020 21:11

My spędziliśmy Sylwka na wyjeździe. Zabrałem swoją lubą do Aquarius SPA w Kołobrzegu. Zjawiliśmy się już w hotelu dzień wcześniej, aby skorzystać nieco z atrakcji, a 31-ego uczestniczyliśmy we wspaniałym balu - było fantastycznie - pysznie, dobra muzyka, no ekstra!

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sylwester, zima, wyjazd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com