Skocz do zawartości

Zdjęcie

tanie perfumy

perfumy tanie perfumy dobre perfumy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 arda

Napisano 12 październik 2019 11:57

Dobre tanie perfumy znajdziecie na https://edp24.pl/ jest to perfumeria sprzedająca odpowiedniki zapachów. Najróżniejszych marek od Channel, Paco Rabane, Dior i wiele wiele innych

• 0

#2 Tomek

Napisano 15 październik 2019 17:02

Dobre i tanie perfumy... mam wrażenie, że jedno wyklucza drugie. Te tanie są zazwyczaj nietrwałe i zdarza się, że zwyczajnie śmierdzą.

• 0

#3 Eliza

Napisano 15 październik 2019 19:46

Tomek, zgadzam się z Tobą w 100%. Jakiś czas temu dostałam takie perfumy https://perfumy.pl/p...ana-100-ml.html Bardzo mi się podobały i kiedy skończyły mi się, chciałam kupić kolejne opakowanie, niestety nie było mnie wtedy stać na oryginalne, więc zdecydowałam się na zamiennik inspirowany tym zapachem. Wierz mi, że moje rozczarowanie było ogromne, zapach zupełnie nie przypominał tego oryginalnego, a dodatkowo po godzinie już zupełnie nie było go czuć. Dlatego teraz wolę poczekać, odłożyć pieniądze i cieszyć się pieknym i trwałym zapachem.

• 0

#4 ferraq

Napisano 10 styczeń 2020 21:31

Oj tam można znaleźć tanie Calvin Klein perfumy damskie na Ceneo.pl a przecież to bardzo dobra marka, na pewno nikt temu nie zaprzeczy. Po prostu trzeba wiedzieć jak szukać, a nie kupować perfumy w pierwszym lepszym miejscu gdzie nakładana jest wysoka marża

• 0

#5 morgan

Napisano 21 styczeń 2020 15:57

Jeśli znasz zapach perfum to warto zamówić je przez internet. Znam stronę na której perfumy są w dobrej cenie, tutaj najczęściej robię zamówienie: www.tagomago.pl/. Jednak ja często na nią zaglądam bo zdarzają się fajne promocje i perfumy są w jeszcze niższych cenach. Często też pytam koleżankę czy coś potrzebuje, bo wtedy dzielimy się kosztami dostawy. ;) 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: perfumy, tanie perfumy, dobre perfumy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com