Skocz do zawartości

Zdjęcie

przyczyny moczenia się

dziecko zdrowie moczenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 kingos

Napisano 11 październik 2019 09:03

Jakie mogą być przyczyny moczenia się u dziecka? Dziecko badania porobione, infekcji nie ma a i tak ię zdarza zasikać w nocy lóżko, w dzień problemu nie ma, dziecko ma 7 lat

• 0

#2 cykada

Napisano 25 listopad 2019 21:14

I co rodzinny na to? Może dziecko przeżywało jakiś stres? Zdarzyło się coś niepokojącego? Pytałeś o to?

• 0

#3 Lasia

Napisano 27 listopad 2019 01:39

A znacie stronę suchyporanek? Zerknij sobie i poczytaj, może trochę Ci to rozjaśni - to jest jakby kompendium wiedzy na temat moczenia nocnego. Przyczyny mogą być naprawdę różne, ale na pewno tego problemu nie można bagatelizować. 

• 0

#4 kingos

Napisano 29 styczeń 2020 10:27

Suchy poranek znam, sporo rad z tej stronki wykorzystaliśmy i jest powoli lepiej. Oczywiście ciągle jesteśmy pod opieką lekarza, czy ktoś z was stosował u dziecka alarm wybudzeniowy?

• 0

#5 Kemny

Napisano 29 styczeń 2020 14:10

Jakie przyczyny są u dziecka to nie wiem. Moja babcia jest bardzo schorowana i jej takie rzeczy zdarzają się coraz częściej. Do tego jeszcze nam zaniemogła i obecnie jest osobą leżącą. Mam wielką nadzieję, że to tylko stan przejściowy. Tutaj https://www.pewnaopi...-komfort-zycia/ znalazłem wiele cennych wiadomości dotyczących opieki nad osobą leżącą. Takie rzeczy warto wiedzieć. 

• 0

#6 kingos

Napisano 13 luty 2020 22:10

kupiliśmy alarm wybudzeniowy i od tygodnia stosujemy, oczywiście cały czas zapisuję w apce suchego poranka jak nam idzie, alarm powoli się wdrażamy, początki ciężkie bo w sumie też trzeba było się budzić by dopilnować dziecka żeby wstało i poszło do toalety

• 0

#7 Lasia

Napisano 17 luty 2020 22:51

Wiecie co, kilkukrotnie słyszałam już o tym alarmie wybudzeniowym. podobno przynosi świetne efekty, ale nie do końca rozumiem, jakby miało to działać? Czy to nie jest dla dziecka nieprzyjemne?

• 0

#8 kingos

Napisano 15 marzec 2020 11:06

W samym czuciu tego mechanizmu to raczej nie jest nieprzyjemne, może na początku cięzko się przyzwyczaić do tego budzenia, ale potem dziecko się przyzwyczaja i szybko budzi na siku.

• 0

#9 Lasia

Napisano 22 marzec 2020 22:38

A jesteś w stanie powiedzieć, tak mniej więcej, po jakim czasie będzie można zauważyć pozytywne zmiany, w związku ze stosowaniem tego alarmu wybudzeniowego?

• 0

#10 kingos

Napisano 26 marzec 2020 22:02

myślę, że po kilku tygodniach, nie jest to może błyskawiczne tempo ale inne spossoby totalnie zawodziły i cieszę się, że chociaż to pomogło

• 0

#11 Ambrozy1

Napisano 3 kwiecień 2020 14:24

Myślę, że konieczne będzie wybranie się ponownie do urologa. Być może cos ostatnim razem zostało pominięte. Dobry urolog warszawa powinien trafnie zdiagnozować problem. 

• 0

Darwin był idealistą i marzycielem, zapewniam pana. Jaka tam ewolucja. Zanim trafię na jednego myślącego, muszę stoczyć bitwę z dziewięcioma orangutanami. Odzyskiwanie danych Poznań

#12 Lasia

Napisano 27 kwiecień 2020 20:19

Poleciłam alarm wybudzeniowu i stronę https://suchyporanek.pl znajomej, której syn ma problem z moczeniem nocnym. Wiadomo, że na wszystko potrzeba czasu, ale rozmawiałam z nią ostatnio i mówi, że zaczyna widzieć pierwsze efekty :)

• 0

#13 kingos

Napisano 25 maj 2020 19:01

przy tego typu dolegliwosciach na pewno konieczna jest opieka lekarska a czasami nawet potrzebna jest farmakologia

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dziecko, zdrowie, moczenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com