Skocz do zawartościZdjęcie

Nauka języka

nauka język język niemiecki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 fabian55

Napisano 14 sierpień 2019 12:34

witajcie dziewczyny! Chciałabym sie doszkolić jeśli chodzi o język niemiecki zrobić jakiś dobry kurs ? Koleżanka mi poleca https://niemiecki-ko...-dla-doroslych/ wiele dobrego o nich słyszałam , a Wy co myślicie o nich? warto ?


  • 0

#2 ynos89

Napisano 21 listopad 2019 13:44

Hmm ja osobiście tylko korzystałem z https://www.atas.pl/...yjazdy-jezykowe dla moich dzieci i szczerze mogę polecić , bo fajna inicjatywa dla dzieciaków. A jak sam mam się uczyć to szczerze jest tyle dostępnych źródeł w intenecie, że uczę się na własną ręke. Na przykład rok temu na wakację jechaliśmy do hiszpanii , więc jakoś 4-5 miesięcy przed zącząłem się uczyć języka hiszpańskiego i po prostu jak pojechałem na wakacje gadałem ile tylko mogłem i moim zdaniem taki system jest najlepszy, poznać samemu podstawy , a potem w praktyce przećwiczyć


  • 0

#3 marina_woj

Napisano 16 grudzień 2019 20:26

Polecam podjąć naukę w szkole językowej oferującą się na stronie: https://lincoln.edu.pl/ . Poziom nauczania robi tutaj naprawdę dobre wrażenie, tak jak i świetna kadra. Poza tym do nauki tutaj zachęcają liczne pozytywne opinie.


  • 0

#4 jjusti18

Napisano 26 marzec 2020 17:25

Bardzo dużo jest teraz pomocy naukowych z jakich możecie skorzystać i poszerzyć wiedzę. Przykładowo mój syn w tym roku będzie zdawał egzamin ósmoklasisty, planuje dlatego kupić mu takie https://www.nowaera....minosmoklasisty książki z przykładowymi testami i niezbędnymi informacjami dot. egzaminów.. 


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nauka, język, język niemiecki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com