Skocz do zawartościZdjęcie

Tłumaczenia potrzebne

angielski tłumaczenia pomoc

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 bierendaa

Napisano 10 sierpień 2019 17:11

Szukam pomocy jeżeli chodzi o tlumaczenia. Konkretnie mają to być tłumaczenia typowo biznesowe. Możecie mi coś może poradzić? Znalazłam na stronie http://www.verbo.com.pl biuro tłumaczeń. Tu pomagają chyba w każdym rodzaju tłumaczeń, także w wielu jezykach. Ktoś korzystał z ich pomocy?


  • 0

#2 mysssia

Napisano 20 sierpień 2019 14:00

Porównaj sobie oferty różnych firm. Tak na spokojnie wybierzcie to co powinno być dla was najlepsze;) Też postawiłabym na biura tłumaczeń. Na stronie http://www.sct-tlumaczenia.pl bedziecie mogli znaleźć bardzo duzy wybór tłumaczeń i to w różnych językach


  • 0

#3 heniutek

Napisano 24 sierpień 2019 21:05

Tłumaczenia biznesowe nie są rzeczą, na których nie można oszczędzać. Warto więc wybrać biuro tłumaczeń profesjonalne, takie chociażby jak Focus Tłumaczenia. Z ich pomocy korzystaliśmy kilka razy i trzeba przyznać, że wszystko było na bardzo wysokim poziomie, a i terminy zawsze były zachowane.


  • 0

#4 andzellla

Napisano 16 wrzesień 2019 14:38

A nie lepiej korzystać z tłumaczeń online? Szybko łatwo i wygodnie. Ja szczerze mówiąc dzisiaj większość spraw załatwiam właśnie przez Internet. Tutaj https://turbotlumaczenia.pl/ podrzucam namiar na dobrą platformę tłumaczeniową. Można wysyłać do nich teksty w różnych językach. Koniecznie sprawdźcie ich ofertę.

  • 0

#5 latina

Napisano 23 czerwiec 2020 16:10

Moim zdaniem praca tłumacza to bardzo interesujące zajęcie. Sama interesuję się tym tematem. Wiele cennych informacji w tym zakresie znaleźć można na https://forumtlumaczy.pl/ .  Mnie interesują najbardziej te wiadomości, które dotyczą pracy tłumacza. Sama chciałabym podjąć pracę w tym kierunku, jednak przede mną jeszcze długa droga. Wiem jednak, że tacy ludzi się potrzebni. 

  • 0

#6 franksa

Napisano 9 październik 2020 16:08

Myślę podobnie, w sumie to jest to wygodne, bo wszystko można załatwić przez internet, pracować z domu:) Też takie firmy jak biuro tłumaczeń Częstochowa zatrudniają wielu tłumaczy i po prostu jak jest zlecenie to wysyłają do konkretnego specjalisty z danej dziedziny


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: angielski, tłumaczenia, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com