Skocz do zawartościZdjęcie

Zwierzaki

zwierzaki kleszcze psy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himer

Napisano 17 lipiec 2019 18:04

Według mnie nie ma różnicy czy jest to kot czy pies. O oba te zwierzaki trzeba odpowiednio zadbać i zakupić dla nich dobre preparaty by bronić przed pchłami czy kleszczami. Zauwazyłam, ze tutaj http://zdrowyfutrzak...hlom-i-komarom/
 , mają bardzo fajne preparaty dla kotów na pchły.


  • 0

#2 nat-ka

Napisano 5 sierpień 2019 13:37

Zgadzam się z wypowiedzią wyżej :) Ja bardzo dbam o codzienna dietę mojego psiaka. Od kilku miesięcy kupuję tylko i wyłącznie karmy Barf Original https://barf.pl/. Świetne jakościowo, z najlepszym z możliwych składów - tylko i wyłącznie pełnowartościowe mięso bez żadnej chemii i dodatków.


  • 0

#3 andzellla

Napisano 8 sierpień 2019 12:25

nat-ka to witaj w klubie ja też jestem zachwycona tym jakie efekty daje dieta barfowa i regularne podawanie psu tylko i wyłacznie tych karm Barf Original. Super, że nasz weterynarz je polecił, kupuję i podaję regularnie od kilku miesięcy.

  • 0

#4 Ramzes

Napisano 21 sierpień 2019 09:45

Ja ostatnio kupuję dla swojego psa witaminy i suplementy ze strony https://yarrowiacanifelox.pl/. Są bardzo wysokiej jakości i dostarczają psiakowi wszystkiego, co jest mu niezbędne.


  • 0

#5 Kirssteen

Napisano 22 czerwiec 2020 10:02

Ja bym wybrała kota. Z nim także można wychodzić na spacery ;) Potrzebne tylko będą dobrej jakości szelki i których możecie poczytać na http://blog.zoona.pl/szelki-dla-kota-jakie-wybrac :)


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zwierzaki, kleszcze, psy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com