Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hodowlany pies

pies hodowla jaki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himer

Napisano 13 czerwiec 2019 16:25

O każdego psa trzeba odpowiednio zadbać. Jeżeli zdecydujesz się, wziąć już jakiegoś do siebie, to pamiętaj o ochronie przeciwko kleszczą i pchłom. Najlepsza do tego może okazać się tak http://zdrowyfutrzak.pl/pl/apteczka-futrzaka/pasozyty-zewnetrzne/foresto-obroza-dla-psow-i-kotow-przeciw-kleszczom-i-pchlom/ obroża przeciw kleszczą i pchłom

• 0

#2 sankau

Napisano 16 lipiec 2019 16:33

To prawda, ja sobie teraz nie wyobrażam żeby mój pies nie miał lokalizatora, bo taki chip dla psa to jest bardzo dobra rzecz, zwłaszcza jak pies lubi pobiegać albo jedziecie na wakacje w nowe miejsce

• 0

#3 nat-ka

Napisano 5 sierpień 2019 13:12

bez względu na to czy pies pochodzi z hodowli czy ze schroniska ważne jest to by karmić go dobra jakościowo karmą. Ja mam jak najlepsze zdanie na temat produktów marki primex. Te ich karmy barf original są super jakościowo, zawierają 100% super mięso z kurczaka, dziczyzny czy kaczki ( wybór jest znacznie większy). Sprzedawane w formie zamrożonego granulatu, w 1 kg opakowaniach.

• 0

#4 andzellla

Napisano 8 sierpień 2019 12:26

otóż to nat-ka, świetnie powiedziane. Ja w zasadzie mogę się podpisać obiema rękoma pod tym co napisałąs. Też kupuje te karmy z firmy Primex i mam jak najlepsze zdanie na ich temat. 

• 0

#5 cartoon

Napisano 14 wrzesień 2019 19:58

Mój pies dostaje karmę reico. Zawartość mięsa w karnie mokrej to od sześćdziesięciu kilku do siedemdziesięciu kilku procent. Nie ma w niej żadnych zagęszczaczy bo jej struktura w naturalny sposób utrzymuje naturalną gęstość.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pies, hodowla, jaki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com