Jump to contentPhoto

Nowy dom

projekt dom jaki

  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Himer

Posted 26 April 2019 08:52

Stoimy przed wyborem dobrego projektu domu, zastanawiam się jaki projekt wybrać. Zauważayłam, że na https://www.mgprojekt.com.pl/ mają fajną promocje z paczką dodatków o dużej wartości. Przy zakupie projektu wiele dostaje się gratis. Korzystacie z takich okajzi ?


  • 0

#2 mpire

Posted 2 June 2019 16:07

Jeśli o mnie chodzi to projekt mojego domu wykonałem sam, wybrałem do tego celu program Sketchup który idealnie nadaje się do takich zastosowań. W tym artykule https://cgwisdom.pl/...e-poradnik.html jest napisane jaką wersję należy wybrać do zastosowań komercyjnych  a jaką do prywatnych. Poczytajcie sobie.


  • 0

#3 Mikolaj

Posted 20 July 2019 15:47

Ciężko jest samemu wybrać dobry projekt. Jest teraz zatrzęsienie projektów, które choć wydają się fajne, eleganckie itd, to nie są funkcjonalne. A dom przede wszystkim powinien być wygodny. My jak decydowaliśmy się konkretny projekt, to mieliśmy wspracie fachowców - czyli firmę INŻYNIERIS - Biuro Usług Technicznych pana Tomasza Łuczaka - http://inzynieris.kalisz.pl/ . I taka pomoc okazała się bezcenna. Mamy dzięki nim dom, który nie tylko świetnie wygląda, ale jest wygodny i po prostu dobrze się w nim mieszkać.


  • 0

Also tagged with one or more of these keywords: projekt, dom, jaki

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com