Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co na chrzest?

prezent chrzest dziecko

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomek

Napisano 14 kwiecień 2019 06:48

Hej, też szukam prezentu na chrzciny. Chcę aby prezent był nawiązaniem do tego dnia i by potem patrząc na prezent mógł wspominać ten dzień. Zastanawiam się nad albumem w którym wsadzić można zdjęcia z tej uroczystości oraz inne , w środku napisałbym życzenia na pamiątkę , coś od serca do tego jakiś mały drobiazg . Co myślicie o takim pomyśle?

• 0

#2 Alaaa01

Napisano 14 kwiecień 2019 20:45

Fajny pomysł, ja jeszcze uważam, że bardzo fajne prezenty to srebrna łyżeczka, smoczek, skarbonka, a także medalik. To takie miłe pamiątki dla dzieciaczka.

• 0

#3 Eliza

Napisano 15 kwiecień 2019 04:18

A co myślicie o kupnie jako prezent na chrzest takiej rzeczy jak pościel niemowlęca ? Jest to pościel wysokiej jakości, bardzo dobrze wykonana, z materiału który na pewno dziecka nie uczuli. Bo ja właśnie o takiej pościel myślę, by kupić dla mojego bratanka, którego chrzest będzie w czerwcu. Nie jestem chrzestną więc myślę, że taki komplet będzie fajnym prezentem, do tego oczywiście kartka i może jeszcze coś do koperty na pieluchy. Myślicie, że rodzice będą zadowoleni?

• 0

#4 marina_woj

Napisano 28 październik 2019 21:36

Na stronie: https://www.ravelo.p...enty-dla-dzieci jest spory wybór rzeczy, które idealnie nadadzą się na prezent dla dzieci. Nadają się one zarówno na chrzest jak i na urodziny, czy też święta. Najlepsze jest to, że wszystkie są w bardzo niskich cenach, więc śmiało można obkupić wszystkie dzieci w rodzinie.

• 0

#5 mysssia

Napisano 7 listopad 2019 17:36

Jeżeli chodzi o prezenty dla dzieci to najlepiej sprawdzają się oczywiście zabawki. Sprawdźcie sobie tu może ofertę od https://haribi.pl W tym miejscu będziecie mogli liczyć na bardzo duży wybór zabawek, w tym i samochodów i pojazdów specjalistycznych zabawkowych

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prezent, chrzest, dziecko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com