Skocz do zawartościZdjęcie

Sprzęt do magazynu

magazyn sprzęt wyposażenie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomek

Napisano 12 kwiecień 2019 12:03

Hej, co macie u siebie w magazynach (maszyny, sprzęt), co się u was sprawdza, a co okazało się zbędnym wydatkiem? Może się podzielić sowimi doświadczeniami w tym temacie?


  • 0

#2 Tomek

Napisano 13 kwiecień 2019 10:43

Nikt nic nie podpowie?


  • 0

#3 Szrutka

Napisano 18 kwiecień 2019 17:04

Zaraz na pewno ktoś jeszcze napisze :) Ja od siebie powiem, że powinieneś zacząć od mebli. Porządne regały magazynowe to podstawa. Dzięki nim będzie można normalnie w ogóle funkcjonować i ogarnąć cały magazyn. Co do zarządzania magazynem to zainwestuj w program magazynowy. Firma https://gizo.pl/ dostarczy Ci wózki widłowe, tu na pewno będziesz mógł liczyć na solidne sprzęty, także mają odpowiednie części i oczywiście usługi serwisowe na miejscu maszyny. Bez tego także ciężko będzie pracować w magazynie. Inne rzeczy to już dodatki, ale te oczywiście też są ważne :D


  • 0

#4 korner

Napisano 24 kwiecień 2019 14:02

Witam. Niestety, ale zauważyłem znaczący spadek wydajności pracy mojego magazynu a dokładnie chodzi o opóźnione dostawy oraz przestoje. Myślicie, że zainwestowanie w automatyzację magazynu, która jest oferowana przez jedną z firm logistycznych jest w stanie rozwiązać mój problem?


  • 0

#5 nosleep

Napisano 25 kwiecień 2019 09:57

Na pewno warto dobrać wyposażenie magazynu pod kątem tego, co będzie w nim przechowywane. Warto też zastanowić się nad wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań ułatwiających magazynowanie. Bardzo dobre wyposażenie oraz systemy do zarządzania  magazynem oferuje firma Data Consult. Tu znajdziecie więcej informacji dotyczących oferty. Specjaliści z Data Consult podchodzą do każdego zlecenia indywidualnie, dzięki czemu rozwiązania dobrane sa dokładnie do potrzeb przedsiębiorcy.


  • 0

#6 jjusti18

Napisano 26 kwiecień 2019 17:40

Warto również wiedzieć, gdzie można kupić przykładowo sygnalizatory dźwiękowe i inne podobne tego typu rzeczy. Które świetnie sprawdzą się w branżach przemysłowych, ale i nie tylko.  Tutaj https://indual.pl/ka...tory-dzwiekowe/  właśnie znajdziecie wszelkie produkty związane z automatyką przemysłową.


  • 0

#7 mysssia

Napisano 6 maj 2019 08:59

Jeżeli macie takie biznesy, zajmujecie się sprowadzaniem przeróżnych towarów, przygotowanych do dalszej odsprzedaży np. to powinniście zajrzeć sobie również na stronkę http://pro-log.com.p...ne-oszczednosci Tu znajdziecie wyjaśnienie czym jest konfekcjonowanie przesyłek. Na pewno bardzo przydatna usługa w większych firmach prowadzących sprzedaż wysyłkową


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: magazyn, sprzęt, wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com