Skocz do zawartościZdjęcie

pomoc dla narkomana

witam was miło

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pamiętliwa

Napisano 4 kwiecień 2019 16:51

Gdzie szukać pomocy dla osoby uzależnionej od narkotyków? Jak myślicie ośrodek zamknięty, czy może pomoc psychologa na miejscu?


  • 0

#2 ciemny

Napisano 5 kwiecień 2019 07:52

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest Prywatne leczenie narkomanii

Tu najpierw bedzie zastosowane odtrucie organizmu, a następnie terapie indywidualne i grupowe. Leczenie trwa 8 tygodni. Ale potem przez rok pacjent jest objęty rocznym okresem ochronym. Co ważne ośrodek prowadzi też terapie i wsparcie dla rodzin osoby uzależnionej.


  • 0

#3 Lasia

Napisano 15 maj 2019 17:55

Z tego co wiem Klinika Kuźnia jest miejscem, które potrafi w profesjonalny i rzetelny pomóc osobom uzależnionym od narkotyków. Każde uzależnienie jest trudne, jednak wydaje mi się, że jeśli trafi się na odpowiednią pomoc, to można z tego wyjść. 


  • 0

#4 Astrid20

Napisano 28 wrzesień 2019 12:17

Naprawdę warto się udać po profesjonalną pomoc w takich sytuacjach. W Wiśle jest bardzo dobry ośrodek - https://tratwa.pl/ maja najdłuższą terapię w ogóle z tego co wiem i do tego mają własnych lekarzy ktorzy wypiszą np l4 do pracy - więc nie ma dodatkowych formalności i załatwiania.


  • 0

#5 skrzatka

Napisano 8 październik 2019 12:58

Profesjonalna pomoc to jedno, a wiedza jak się zachować w sytuacji kiedy ktoś z bliskich jest narkomanem to drugie. Fajnie wyczerpuje temat książka Vademecum bezpiecznej rodziny. Polecam przeczytać.

https://bezpiecznaro...HvuxYXhtWWwyX6s


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: witam, was, miło

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com