Skocz do zawartości

Zdjęcie

Smart Kid Belt

witam was deszczowo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ciemny

Napisano 21 marzec 2019 12:06

Córeczka mojej siostry ma niedługo 6 urodziny. A ja zastanawiam się czy nie skorzystać z tej oferty https://smartkidbelt.com/pl/

Moim zdaniem to lepsze rozwiązanie niż fotelik samochodowy. Bezpieczne z certyfikatem. jak myślicie sam mogę podjąć decyzję, czy powinienem zakup przedyskutować z siostrą?

• 0

#2 cocco29

Napisano 23 kwiecień 2019 18:18

Smart Kid Belt jest znakomitą alternatywą dla fotelików gwarantującym bezpieczną jazdę. Dzięki ich atestom i crash testom sama zakupiłam dla mej pociech. Niestety jako główny prezent dla dziecka niekoniecznie lecz jako prezent dla rodziców już prędzej spełni swą rolę.

• 0

Życie jest piękne!

#3 pawszy

Napisano 29 maj 2019 14:49

Smart Kid Belt jest znakomitą alternatywą dla fotelików gwarantującym bezpieczną jazdę. Dzięki ich atestom i crash testom sama zakupiłam dla mej pociech. Niestety jako główny prezent dla dziecka niekoniecznie lecz jako prezent dla rodziców już prędzej spełni swą rolę.

No rodzice bardziej skorzystają niż dziecko. Ono samo wolałoby pewnie jeździć tak jak dorosły. I można powiedzieć, że w pewien sposób Smart Kid Belt to robi.

• 0

#4 mpire

Napisano 18 czerwiec 2019 14:52

Słyszałem o tym pasie i planuję go zakupić, byłem początkowo sceptycznie nastawiony ale po tym jak zobaczyłem testy zderzeniowe które potwierdziły bezpieczeństwo przekonałem się. Wydaje mi się że w tej cenie tak dobre i wygodne urządzenie to zakup wręcz konieczny.

• 0

#5 marina_woj

Napisano 22 listopad 2019 13:07

U nas Smart Kid Belt sprawdził się doskonale. Syn w końcu przekonał się do  jazdy samochodem (wcześniej protestował przy zapinaniu w fotelik), dzięki temu mi też jest łatwiej go wsadzić do samochodu. Dużym plusem jest łatwość montażu i demontażu, bo w przypadku nagłej zmiany samochodu można szybko przełożyć pas do auta, którym będzie się jechało.

• 0

#6 Painia

Napisano 3 marzec 2020 20:10

To alternatywne rozwiązanie zdobyło świetne wyniki w teście zleconym przez niezależną fundację Jestem Potrzebny. Wyniki te pokazały jego dobre strony co mnie bardzo cieszy gdyż nie powinniśmy się obawiać nowych i innowacyjnych rozwiązań.

• 0

[...] bałem się pogryzienia przez chorą na wściekliznę rzeczywistość, strzaskania iluzji, romantyzmu utopionego w ostatnich złotówkach, dylematach - cola czy chleb.

#7 wiola438

Napisano 27 marzec 2020 20:07

Ja ze swojej strony mogę polecić pasy Smart Kid Belt. To wygodne rozwiązanie nie tylko dla rodziców ale i dla dzieci. Gwarantują im komfort podczas jazdy i oczywiście bezpieczeństwo. Takie pasy nie są drogie a dają naprawdę wiele korzyści. 

• 0

#8 Riko

Napisano 24 czerwiec 2020 11:49

Warto zainwestować we wszystko co poprawia bezpieczeństwo nasze ale także naszej pociechy w aucie. Ostatnio przeczytałem artykuł o tym jak stan auta wpływa na bezpieczeństwo https://skupkataliza...bezpieczenstwo/. Dało mi to do myślenia dlatego dzień później oddałem auto na przegląd.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: witam, was, deszczowo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com