Skocz do zawartościZdjęcie

samodzielna księgowość online

cześć mam pytanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ciemny

Napisano 10 luty 2019 13:10

Wasz zdaniem co jest dla firmy lepszym rozwiazaniem - ksiegowa na etacie czy może lepiej zdecydować się na samodzielne prowadzenie księgowości online?  Trafiłem na taką ofertę https://wfirma.pl/

Serwis wfirma.pl pozwala na wystawianie faktur, zarządzanie magazynem. A też udostępnia rozbudowany system kadrowo płacowy.

Pewnie wiecie że   teraz wszyscy podatnicy VAT będą mieli obowiązek przesyłania Jednolity plik kontrolny w formie elektronicznej na strony MF, wfirma.pl już dawno posiada taką funkcjonalność. Z tego co się dowiedziałem jest to najbardziej zaawansowany system w naszym kraju i o niskiej cenie.


  • 0

#2 jotek

Napisano 11 luty 2019 10:18

Nie zawsze prowadzenie samemu księgowości będzie dobrym rozwiązaniem. Myślę, że przy pewnej większej skali przedsiębiorstwa to już będzie bezsesnsowne rozwiązanie. O wiele lepiej zlecić usługi księgowe jakiemuś niedrogiemu księgowemu albo po prostu biurowi rachunkowemu. Macie tutaj fajne biuro księgowe http://biuroeverte.pl/


  • 0

#3 wiola438

Napisano 16 luty 2019 11:33

Ja ze swojej strony również mogę polecić https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online . To ogromne ułatwienie, dzięki któremu każdy poradzi sobie z samodzielnym prowadzeniem księgowości. Program umożliwia wystawianie wszystkich rodzajów faktur w różnych językach z dowolnego miejsca. Koszt dostępu do usługi nie jest wysoki więc warto zainteresować się tematem.


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cześć, mam, pytanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com