Skocz do zawartościZdjęcie

Własna firma

firma drukarnia jaka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himer

Napisano 5 luty 2019 10:50

Sposobów na reklamowanie firmy jest bardzo wiele ale chyba jedną z bardziej skutecznych metod są ulotki. Musisz tylko zainwestować w to by były dobrej jakości. Poszukaj ofert, drukarni takiej jak ta https://www.diamond-druk.pl/  by mieć pewnosć że jakość ich wykonania będzie bardzo wysoka.


  • 0

#2 Demona

Napisano 7 luty 2019 09:10

Co do prowadzenia włąsnej firmy to na pewno warto będzie pomyślec nad ksiegowością spółek zoo http://www.glc.pl/ksiegowosc Dzieki takiej ksiegowości nigdy nie będziesz miec niedogodności w papierach, dzięki tej firmie z pewnością uda Ci się uniknąć niewygodnych pytan z urzędu skarbowego, ksiegowość pełna nie jest łatwa wiec dobrze oddać ją w rece profesjonalistów


  • 0

#3 komar

Napisano 10 luty 2019 18:23

Własna firma to duża odpowiedzialność, ale jak się ma dobry pomysł na biznes, to moim zdaniem jak najbardziej warto. Jakbyście szukali informacji dotyczących zakładania działalności, to na portalu https://poradnikpracownika.pl jest wiele porad, można sobie tam zajrzeć. Są też porady dla osób zatrudnionych na etat o formach umowy, prawie pracy, rozwoju kariery zawodowej, moim zdaniem przydatny serwis.


  • 0

#4 ynos89

Napisano 12 luty 2019 11:18

Niezwykle warto rozważyć też kwestię finansowania działalności swojej firmy – a już szczególnie tego, jak zachować płynność finansową. Według mnie jest to kluczowe, w końcu także i na reklamę, o której tu piszecie, trzeba mieć środki ;). Polecam zainteresować się możliwościami, jakie oferuje faktoring – bardzo skutecznie przeciwdziała on sytuacjom, w którym płynność finansowa jest zaburzona ze względu na oczekiwania związane ze spłaceniem faktury przez klienta. Usługi skupowania faktur oferuje na przykład https://www.monevia.pl. Warto wejść na ich stronę także z tego względu, że można tam znaleźć na temat faktoringu bardzo dużo przydatnych informacji.


  • 0

#5 ana_82

Napisano 13 luty 2019 15:09

uważam, że bardzo ważną kwestią jest odpowiednie oprogramowanie na przykład takie do księgowości i wystawiania faktur. Dzięki temu praca idzie sprawniej. Zobaczcie sobie na przykład taki program online https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online nie jest drogi, można go bezpłatnie przetestować. Umożliwia wystawianie faktur w 6 językach, można zintegrować program z księgowością,  z systemem do zarządzania kontaktami z kontrahentami CRM, magazynem itp.


  • 0

#6 wiola438

Napisano 13 luty 2019 17:05

Jeśli planujesz otworzyć swój własny biznes bądź już takowy posiadasz, zerknij sobie tu https://poradnikprze...l/pobierz/umowy . Wiele przydatnych i ciekawych informacji zgromadzonych w jednym miejscu. Znajdziesz tam artykuły z zakresu prawa, podatków czy księgowości. Portal oferuje także wiele innych korzyści o których możesz sobie poczytać na stronie.


  • 0

#7 Kirssteen

Napisano wczoraj, 11:37

Najlepszą reklamą dla firmy są same świadczone przez nią usługi, czy też sprzedawane produkty. To na tym powinniście się skupić :) Ja prowadze biznes gastronomiczny, dokładnie to cukiernie i tu wiem, że samo to co wytwarzam jest najlepszą dla mnie reklamą. Jeżeli też działacie w gastronomii to powinniście zajrzeć na stronkę https://e-opakowania...nia-cukiernicze Proponują oni niezbędne opakowania, naczynia, sztućce jednorazowe do biznesów gastronomicznych


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: firma, drukarnia, jaka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com