Skocz do zawartościZdjęcie

Wybór szkolenia

szkolenie jakie dobre

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himer

Napisano 28 styczeń 2019 16:23

Najlepszym rozwiązaniem jest dostosowanie szkoleń do naszych indywidualnych potrzeb. Jeżeli nasi pracownicy lub my sami występujemy publicznie to warto było by wybrać się na takie szkoleniehttps://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/wystapienia-publiczne-i-prezentacje-biznesowe/ . W sumie to wydaje mi się, że nie jednemu z nas by się przydało bo w każdej pracy musimy sie odpowiednio zaprezentować a takie szkolenie nam to tylko ułatwi.


 • 0

#2 ciemny

Napisano 9 marzec 2019 10:17

Moim zdaniem kazdy pracownik jak i pracodawca powinni przejść szkolenie PPOŻ. Jeśli jesteście zainteresowani to zobaczcie tę ofertę  https://www.seka.pl/...szkolenia-ppoz/

Szkolenie online, co pozwala na ustalenie dogodnego czasu, nie dezorganizuje pracy. A każdy powinien wiedzieć jak zachować sie np w sytuacji zagrożenia zdrowia czy życia.


 • 0

#3 Agosia

Napisano 10 kwiecień 2019 11:35

Wszystko też zależy od tego, w jakim zawodzie pracujecie i czym się zajmujecie. Na stronie https://www.movuto.pl/ znajdziecie różne kursy dla rehabilitantów i fizjoterapeutów. Warto się wśród nich rozejrzeć, wybór jest duży. Może akurat znajdziecie coś, co Was zainteresuje.


 • 0

#4 Szrutka

Napisano 16 czerwiec 2019 15:10

Moze niekoniecznie musicie stawiać na konkretne szkolenia zawodowe, biznesowe. Czasem warto zainteresować się czymś zupełnie innym. Ja tak znalazłam teraz pomoc od https://annaszczygielska.com na samorozwój, coaching, szkolenia z samomotywacji. Pewnie wielu osobom to powinno się przydać.


 • 0

#5 teresao

Napisano 3 wrzesień 2019 19:03

Inwestycja we własny rozwój to zawsze dobra decyzja, niemniej zwykle, pewnie z uwagi na  koszty , inwestuje się w szkolenia biznesowe, a nie coaching. Zerknij na te z listy https://www.altkomak...egorie-szkolen/ .  Znajdziesz tam też szkolenia z rozwoju osobistego czy radzenia sobie ze stresem. Ja postawiłam teraz na wystąpienia publiczne – odkąd pamiętam, nie byłam w tym najlepsza…


 • 0

#6 ferraq

Napisano 29 wrzesień 2019 21:44

Jeśli chodzi o szkolenia medyczne , w tym skierowane do psychoterapeutów i psychologów to koniecznie trzeba wymienić Centrum CBT w Warszawie. Siostra, która 2 lata temu ukończyła psychologię często korzysta z tamtejszych kursów i sobie chwali. Wkrótce planuje rozpocząć pracę z dziećmi dlatego wybiera się w październiku na warsztat z terapii samouszkodzeń u młodzieży. Jakby ktoś z Was również był zainteresowany to tutaj znajdziecie wszelkie informacje https://cbt.pl/terap...dla-terapeutow/ - zapisy już trwają


 • 0

#7 m_pawlowski

Napisano 2 styczeń 2020 11:57

Szkolenia powinny nawiązywać do Twoich zainteresowań - nie ma nic lepszego od robienia tego, co się lubi i zarabiania na tym. Ja interesuję się grafiką oraz animacją, dlatego też rozważam uczestnictwo w tym kursie: https://cgwisdom.pl/...eo/3ds-max.html


 • 0

#8 paluch686

Napisano 22 styczeń 2020 21:37

Zapewne część z Was zainteresuje się szkoleniami z branży medycznej, więc podrzucam link: https://poznanlab.pl...ia-urologiczne/ - tutaj kursy z zakresu urologii, ale oferta jest znacznie obszerniejsza.


 • 0

#9 misiek23

Napisano 7 luty 2020 21:16

Bezsprzecznie warto się szkolić. Jest bowiem ważne to, aby podnosić swoje kwalifikacje. Tutaj https://leadership-center.pl/agile/ sobie zerknijcie. Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Jakość szkolenia jest bardzo ważna. Należy wybierać bowiem takie, dzięki którym można zdobyć maksimum wiedzy. 


 • 0

#10 Alaaa01

Napisano 16 czerwiec 2020 07:15

W przypadku, gdy szukacie dobrych i wartościowych kursów zawodowych dla pracowników medycznych to  najlepszą ofertę ma  Nadbałtyckie Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/. To firma z 20-letnim doświadczeniem, która prowadzi Gdańskie Szkoły Medyczny oraz Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. Znajdziecie u nich ciekawe kursy, na wysokim poziomie, prowadzone przez doświadczoną kadrę.  Programy mają ciekawe, dopasowane do potrzeb rynku. Warto skorzystać z ich oferty.


 • 0

#11 jjusti18

Napisano 30 sierpień 2020 16:38

Teraz mamy mnóstwo ciekawych propozycji. Na pewno warto wyrobić sobie szkolenia pierwszej pomocy. Wiadomo, że  takie rzeczy bardzo mogą się przydać. Dla każdego pierwsza pomoc łódź - jej podstawy powinny być znane.


 • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenie, jakie, dobre

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com