Skocz do zawartościZdjęcie

Wybór szkolenia

szkolenie jakie dobre

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himer

Napisano 28 styczeń 2019 16:23

Najlepszym rozwiązaniem jest dostosowanie szkoleń do naszych indywidualnych potrzeb. Jeżeli nasi pracownicy lub my sami występujemy publicznie to warto było by wybrać się na takie szkoleniehttps://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/wystapienia-publiczne-i-prezentacje-biznesowe/ . W sumie to wydaje mi się, że nie jednemu z nas by się przydało bo w każdej pracy musimy sie odpowiednio zaprezentować a takie szkolenie nam to tylko ułatwi.


  • 0

#2 ciemny

Napisano 9 marzec 2019 10:17

Moim zdaniem kazdy pracownik jak i pracodawca powinni przejść szkolenie PPOŻ. Jeśli jesteście zainteresowani to zobaczcie tę ofertę  https://www.seka.pl/...szkolenia-ppoz/

Szkolenie online, co pozwala na ustalenie dogodnego czasu, nie dezorganizuje pracy. A każdy powinien wiedzieć jak zachować sie np w sytuacji zagrożenia zdrowia czy życia.


  • 0

#3 Agosia

Napisano 10 kwiecień 2019 11:35

Wszystko też zależy od tego, w jakim zawodzie pracujecie i czym się zajmujecie. Na stronie https://www.movuto.pl/ znajdziecie różne kursy dla rehabilitantów i fizjoterapeutów. Warto się wśród nich rozejrzeć, wybór jest duży. Może akurat znajdziecie coś, co Was zainteresuje.


  • 0

#4 Szrutka

Napisano 16 czerwiec 2019 15:10

Moze niekoniecznie musicie stawiać na konkretne szkolenia zawodowe, biznesowe. Czasem warto zainteresować się czymś zupełnie innym. Ja tak znalazłam teraz pomoc od https://annaszczygielska.com na samorozwój, coaching, szkolenia z samomotywacji. Pewnie wielu osobom to powinno się przydać.


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenie, jakie, dobre

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com