Skocz do zawartości

Zdjęcie

pijecie soki przecierowe?

sok napój jedzenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 cykada

Napisano 24 styczeń 2019 20:57

Pijecie soki przecierowe tj kubuś? Przepadam za malinowym, świetnie smakuje i przy okazji jest bardziej sycący niż tradycyjny sok więc trakuję go jako taką pitną przekąskę ;).

• 0

#2 jamesa

Napisano 23 luty 2019 15:49

Moje dzieci je piją , ja też je lubię :) Smaki różne ale chyba najbardziej z bananem.

• 0

#3 kingos

Napisano 30 kwiecień 2019 09:57

Też lubię kubusia, często na wycieczki zabieram bo woda jak się zrobi ciepła to w ogóle mi nie pochodzi, a w lecie ciężko o chłodzenie napojów

• 0

#4 Mikolaj

Napisano 10 maj 2019 09:21

Wiadomo, że takie soki są lepsze niż inne, gdzie jest więcej cukru niż czegokolwiek innego. Natomiast nawet z takimi sokami nie można przesadzić i trzeba pamiętać, że najzdrowszym napojem dla dzieci (a także i dla dorosłych) jest woda. I jeśli wyrobimy w dzieciach nawyk picia wody, to będzie to tylko z korzyścią dla ich zdrowia i samopoczucia. My w domu pijemy dużo wody i w przedszkolu do którego chodzi mały, też to woda jest podstawowym napojem.Teraz w dodatku nasze przedszkole skorzystało z tej promocji - http://aquamo.com.pl..._do_przedszkola i zamówiło dystrybutor filtrujący wodę. Dzięki temu dzieciaki mają cały czas dostęp, do zdrowej, dobrej wody. Bardzo fajna sprawa.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sok, napój, jedzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com