Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką księgową moglibyście mi polecić?

księgowa firma biuro rachunkowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 m_pawlowski

Napisano 20 styczeń 2019 22:57

Tak jak w tytule – czy moglibyście polecić mi jakąś dobrą księgowość? Zależy mi na tym, aby księgowość mojej firmy była prowadzona tak, jak należy…

• 0

#2 minka5

Napisano 31 styczeń 2019 19:01

Koniecznie zwróć uwagę na Biuro Księgowy Otwock od lat prowadzą kompleksowe usługi księgowe firm a ich misją jest zadowalająca profesjonalna obsługa z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom jakie wprowadzają można im przyznać pozycję lidera. Wykwalifikowana kadra pracuje dla  małych, średnich oraz dużych firm. 

• 0

#3 lealea

Napisano 20 marzec 2019 10:46

Dobry księgowy to skarb, współpracuję niemalże od samego początku rozwoju mojej firmy z biurem rachunkowym w Warszawie, jedynie co to poszerzał się zakres naszej współpracy. Prowadzę firmę produkcyjną, zatrudniam wielu pracowników, dlatego dobrze prowadzona obsługa kadrowo-płacowa jest dla mnie najważniejsza, dzięki ich pomocy w prowadzeniu księgowości i profesjonalnym radom, mogłam zająć się planowaniem rozwoju mojej firmy.

• 0

#4 teresao

Napisano 24 wrzesień 2019 19:12

Szukaj na https://www.zaufany-ksiegowy.com.pl/ - dość bogata baza sprawdzonych i polecanych księgowych i biur specjalizujących się w obsługach firm, mniejszych lub większych, jakich chcesz. 

• 0

#5 ana_82

Napisano 9 październik 2019 15:08

Fakt, jak nie ma Wam kto doradzić w kwestii doboru księgowej czy księgowego, to zawsze można posiłkować się informacjami i opiniami z sieci, przy czym wiadomo, że trzeba zachować ostrożność. Jak firma jest mała czy jednoosobowa to można prowadzić finanse firmy samodzielnie, to naprawdę nie jest takie trudne, pod warunkiem, że się ma odpowiedni program do tego. Ja wzięłam https://wfirma.pl/ksiegowosc na próbę i mi się spodobała ta platforma. Po pierwsze duże zdziwienie, bo ma bardo rozbudowany system do prowadzenia sprzedaży. Po drugie jest intuicyjny, także każdy powinien być w stanie go obsłużyć. Takie bajery jak automatyczne zamówienia towaru u dostawców, integracja z ZUS-em i  MF, to znacznie usprawnia wykonywanie codziennych obowiązków.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: księgowa, firma, biuro rachunkowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com