Jump to contentPhoto

Jaki filmy są Waszymi uluionymi?

filmy ulubione filmy sklep

  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 m_pawlowski

Posted 14 January 2019 16:41

Jaki typ filmów lubicie oglądać, a za jakimi nie przepadacie? Natknąłem się ostatnio na ciekawy serwis, za którego pośrednictwem można porównać ceny poszczególnych filmów i przeczytać opinie na ich temat. Można go znaleźć pod tym adresem: https://zakupowy.exp...kategoria/filmy - czy kiedykolwiek mieliście okazję z niego skorzystać?


  • 0

#2 lidkam

Posted 13 January 2020 12:05

Ciężko powiedzieć. Ja oglądam naprawdę sporo filmów, głównie online na stronie https://dobre-filmy.pl/ i albo mi się coś podoba, albo nie. Ostatnio na przykład oglądałam bardzo przyjemny i lekki film "Pewnego razu w Hollywood" Gra aktorska byla naprawdę na wysokim poziomie, fabuła również - mam nadzieję, że i wam spodoba się ten film.


  • 0

#3 Astrid20

Posted 25 January 2020 22:45

A ja chyba nie mam jednego ulubionego. W ogóle lubię filmy. Na https://www.upc.pl/t...iet-hbo-go-int/ poczytajcie sobie o tym pakiecie bo opłaca się jak ktoś lubi oglądać :)


  • 0

#4 pati77

Posted 30 January 2020 21:36

Wczoraj obejrzałam ten https://dobre-filmy....hl-2019-online/, bardzo przypadł mi do gustu. Lubię takie filmy i polecam obejrzeć. Na tej stronie jest jeszcze wiele innych filmów, które warto odebrać


  • 0

Also tagged with one or more of these keywords: filmy, ulubione filmy, sklep

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com