Jump to contentPhoto

Własna apteka?

apteka sprzęt wyposażenie

  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Kirssteen

Posted 18 December 2018 21:44

Myśliscie że własna apteka to dobry pomysł na biznes? Ja coraz bardziej się nad tym zastanawiam. Szukałam już odpowiedniego lokalu. Trafiłam już na stronkę https://actionmed.pl Propozycja tej firmy to głównie nowoczesny sprzęt medyczny. U nich możecie kupić roboty apteczne, czy też cyfrowe ekspozycje leków.


  • 0

#2 debrit4

Posted 10 March 2019 15:00


hej gdzie mozemy tak fajnie wspolpracowac jak do tej pory??? pozdrawiam Puzzle Psi Patrol  • 0

Dobre opowieści nie potrzebują zbyt wielu słów.


#3 jjusti18

Posted 30 March 2019 11:46

Myślę, że otwarcie własnej apteki to dobry pomysł. Chociaż najlepiej przeanalizuj jak wygląda kwestia aptek w twoim mieście. A wiesz już gdzie kupić przykładowo dobre środki czyszczące do aptek? Takie które dezynfekują, idealnie czyszczą powierzchnie? Na stronie http://srodkiczystosci.com.pl/ widziałam ostatnio szeroką gamę tego typu produktów. Możesz tam zerknąć.


  • 0

#4 Agosia

Posted 8 April 2019 08:24

Myślę, że mogą Ci się przydać też różne sprzęty laboratoryjne, szczególnie jeśli będziesz też robić leki na zamówienie. Duży ich wybór znajdziesz w specjalistycznym sklepie internetowym DanLab: https://danlab.pl/na...-laboratoryjne/ . Moim zdaniem warto się tym zainteresować.


  • 0

#5 marina_woj

Posted 25 June 2019 08:50

Moim zdaniem apteka to złoty biznes. Musisz tylko uważać, aby nie przegiąć z cenami i zatrudnić na prawdę dobrych farmaceutów. Koniecznie zadbaj też o reklamę, bo w przeciwnym razie konkurencja Cię wykurzy. Najlepiej skorzystaj z oferty agencji reklamowej Green Parrot dostępnej na stronie: https://greenparrot....farmaceutyczny/ . Jest ona stworzona specjalnie z myślą o aptekach. :)


  • 0

Also tagged with one or more of these keywords: apteka, sprzęt, wyposażenie

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com