Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nadciśnienie co robić?

nadciśnienie zdrowie pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 helenaa

Napisano 18 grudzień 2018 04:38

Jakiś czas temu okazało się, że cierpię na nadciśnienie, szczerze mówiąc trochę się zmartwiłem. Chciałbym zmienić swój tryb życia oraz zacząć zdrowiej się odżywiać. Może ma tu ktoś na forum podobny problem. Napiszcie jak to wygląda u Was.

• 0

#2 ana_82

Napisano 26 grudzień 2018 15:39

Z nadciśnieniem nie ma żartów, trzeba wziąć się za siebie, najważniejsza jest dieta oraz regularna aktywność fizyczna, to podstawa.

• 0

#3 teresao

Napisano 27 grudzień 2018 13:19

Wiem, że dużą skuteczność mają zabiegi medycyny chińskiej, warto spróbować wdrożyć niekonwencjonalne rozwiązania. W Krakowie i Katowicach znajdują się gabinety http://www.futuramedica.pl do nich warto umówić się na konsultację, na pewno pomogą, wdrożą odpowiednie leczenie.  

• 0

#4 komar

Napisano 27 grudzień 2018 14:26

Nie zaszkodzi spróbować, nie jestem jakoś specjalne przekonany do takich sposobów leczenia, ale jestem zdania, że trzeba chwytać się różnych rozwiązań, a nuż leczenie przyniesie dobre rezultaty.

• 0

#5 teresao

Napisano 28 grudzień 2018 12:13

Naprawdę warto, jest wiele udokumentowanych przypadków wyleczenia, polecam trochę więcej poczytać na ten temat.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nadciśnienie, zdrowie, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com