Skocz do zawartościZdjęcie

Wybór ogrodzenia

ogrodzenie jakie wybrać

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himer

Napisano 6 grudzień 2018 13:58

Kiedy już pobudujemy własne cztery kąty, zastanawiamy się nad tym jaki ogrodzenie wybrac. Na rynku dostepnych jest wiele opcji i wiele materiałow z któryh możemy takie ogrodzenie mieć. Ptyanie teraz , ktore ogrodzenie najbardziej się opłaca? Czytałam, ze ogrodzenia stalowe regulazaun.pl  sa bardzo wytrzymałe i na pewno przez wiele, wiele lat nic się z nimi nie bedzie działo. Co wy o tym sądzicie?


  • 0

#2 lidkam

Napisano 2 kwiecień 2019 16:40

Jeśli chodzi o ogrodzenia, to w zasadzie wybór jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie. My postawiliśmy na ogrodzenia z firmy http://expert-ogrodzenia.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Największą wagę przywiązaliśmy do jakości, dzięki temu nasze ogrodzenie jest odporne na warunki atmosferyczne i mimo upływu lat, wygląda jak nowe. Już na samym wstępnie wykluczyliśmy tanie ogrodzenia z marketów budowlanych. A wy, na jakie ogrodzenia się zdecydowaliście?


  • 0

#3 masza

Napisano 11 kwiecień 2019 12:54

Płot to rzecz którą widzi każdy przechodzący obok posesji. Mnie podoba się ogrodzenie modułowe joniec. Ja twierdzą fachowcy jest proste w montażu a do tego miłe dla oka.


  • 0

#4 cartoon

Napisano 11 kwiecień 2019 14:47

Dałabyś radę sama to zrobić? :D To jest beton i za duży ciężar dla kobiety.


  • 0

#5 masza

Napisano 11 kwiecień 2019 18:23

No pewnie, nawet nie wiesz jakie kobiety potrafią być silne, ale po co kiedy mają facetów których można wykorzystać fizycznie do prac przy stawianiu ogrodzenia? Murarze którzy je stawiali zgodnie twierdzili, że taką robotę mogli by robić co dziennie bo wszystko do siebie pasuje i nic ni trzeba przerabiać.  :)


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ogrodzenie, jakie, wybrać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com