Skocz do zawartości

Zdjęcie

Narciarskie szusowanie po stokach

narty góry śnieg

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawszy

Napisano 10 październik 2018 14:44

Fajna, słoneczna pogoda raczej niewielu osoba przypomina, że już niedługo zacznie się okres szaleństw na śniegu ;) Lubię ciepło, ale zjazd na desce na śniegu ma w sobie coś, co nie pozwala zapomnieć o sobie. Czy sa tu fani, którzy też wyczekują tego momentu?

• 0

#2 sochaN

Napisano 29 październik 2018 21:46

Oj tak. Niedługo się zacznie. Na Ukrainie jest fajny ośrodek w Bukowel. Wielu nie chce jechać na Ukrainę, bo tam niby niebezpiecznie ale Bukowel to zachodnia Ukraina. Bezpiecznie i bardzo tanio. A do tego ośrodek jakością nie odbiega od zachodnich standardów. Sprzęt z Austrii i Włoch, prosto z Alp :)

• 0

#3 cocco29

Napisano 30 październik 2018 21:44

potwierdzam, że Bukowel wart odwiedzin. Warunki świetne, trasy świetnie przygotowane i zróżnicowane pod względem trudności każdy znajdzie tam coś dla siebie.

• 0

Życie jest piękne!

#4 pawszy

Napisano 31 październik 2018 12:07

potwierdzam, że Bukowel wart odwiedzin. Warunki świetne, trasy świetnie przygotowane i zróżnicowane pod względem trudności każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Ciekawe. Nie znałem tego kurortu. Raczej Ukrainy nie brałem pod uwagę ale może się skuszę. Tylko jak tam dojechać? Raczej znając drogi na wschodzie trochę szkoda mi własnym samochodem jechać. Może jakiś bus tam jedzie, w którym możnaby narty zabrać?

• 0

#5 cocco29

Napisano 31 październik 2018 20:33

Jeżeli Bukowel Cię zainteresował to spójrz czy nie ma takiego wyjazdu Wytwórnia Wypraw. Ja była z nimi na początku roku i szczerze polecam. Ceny atrakcyjne, wszystko świetnie zorganizowane łącznie z dowozem niemalże pod sam wyciąg. Wystarczy spakować bagaż i zarezerwować kilka dni wolnego, a zabawa będzie znakomita.

• 0

Życie jest piękne!

#6 sochaN

Napisano 19 listopad 2018 19:50

Jeżeli Bukowel Cię zainteresował to spójrz czy nie ma takiego wyjazdu Wytwórnia Wypraw. Ja była z nimi na początku roku i szczerze polecam. Ceny atrakcyjne, wszystko świetnie zorganizowane łącznie z dowozem niemalże pod sam wyciąg. Wystarczy spakować bagaż i zarezerwować kilka dni wolnego, a zabawa będzie znakomita.

Bukowel to całkiem fajny kurort. Zaprojektowany z głową. No i dość nowocześnie wyposażony. Warto pojechać. A widziałam, że Wytwórnia ma też w ofercie Kopaonik. Też może to być ciekawa opcja, co prawda bardziej na południe (bo to już Bałkany).

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: narty, góry, śnieg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com