Skocz do zawartości

Zdjęcie

Objazdówka po Maroko

wakacje maroko wycieczka

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawszy

Napisano 10 sierpień 2018 14:24

A co myślicie o objazdówce po Maroko? Znajomi się wybierają i mnie namawiają. Jeszcze są wolne miejsca, wiec można skorzystać. Nigdy nie byłem tam i wydaje mi się, że w wersji objazdowej najwięcej sie zobaczy. A samo lezenie na plazach raczej do mnie nie przemawia. 

• 0

#2 sochaN

Napisano 20 sierpień 2018 18:10

Objazdówki są fajne. Najwięcej można zobaczyć. A z kim się wybierają na taką objazdówkę? Z którymś z wielkich biur które nie potrafią podstawić lotu na Dominikanę przez wiele godzin ;) Wiem, wiem ironia troche ;) Ale faktycznie może pokaż program wyjazdu, wtedy łatwiej ocenić czy jest coś warty.

• 0

#3 cocco29

Napisano 26 sierpień 2018 16:58

Maroko zwiedzałam w tamtym roku byłam na fajnie zorganizowanej objazdówce zorganizowane przez małe biuro. Wróciłam z niej bardziej zadowolona. Wolę jeździć z takimi mniejszymi biurami gdyż wyjazdy z nimi są bardziej udane i można na nich sporo zobaczyć. No i ofertę mają zdecydowanie lepszą

• 0

Życie jest piękne!

#4 pawszy

Napisano 27 sierpień 2018 14:44

Objazdówki są fajne. Najwięcej można zobaczyć. A z kim się wybierają na taką objazdówkę? Z którymś z wielkich biur które nie potrafią podstawić lotu na Dominikanę przez wiele godzin ;) Wiem, wiem ironia troche ;) Ale faktycznie może pokaż program wyjazdu, wtedy łatwiej ocenić czy jest coś warty.

Jadę z Wytwórnią Wypraw. Małe biuro z Warszawy, które ma całkiem fajną oferte i ciekawe kierunki u siebie. Warto zobaczyć. Nie będę tu wklejał całego programu, bo nie ma to sensu (chyba). Jak nie znajdziecie w internecie to wkleje ;)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wakacje, maroko, wycieczka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com