Skocz do zawartościZdjęcie

Program usprawniający pracę firmy

program program dla firmy crm

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 speg

Napisano 9 sierpień 2018 17:18

Witam! Chcę usprawnić działanie w mojej firmie i zastanawiam się nad zainwestowaniem w taki program który usprawni pracę firmy oraz zarządzanie nią. Ponoć bardzo dobry jest Comevo CRM  https://www.comoveo.com/ ktoś z Was miał z nim do czynienia ? Jak uważacie warto ?


 • 0

#2 Ganic

Napisano 11 październik 2018 17:51

W przychodniach dosyć popularnym rozwiązaniem staje się Medchart. Tutaj możesz przeczytać na temat jego funkcjonalności https://medchart.pl/funkcjonalnosc . Program ten wykorzystywany jest w gabinetach z uwagi na możliwość prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej. Generowanie dokumentów, karty wizyt, czy elektroniczne recepty to tylko nieliczne udogodnienia. Wszystko to zgodne jest z obowiązującymi przepisami RODO.


 • 0

#3 MarcinPe

Napisano 14 październik 2018 19:37

W firmach, któe dodatkowo mają magazyn, na pewno sprawdzi się program https://faktury.pl/f...gram-magazynowy do faktur i dokumentów z modułem magazynowym. Zamiast korzystania z kilku programów, jest jeden z wszystkimi potrzebnymi funkcjami. Można skonfigurować go z programem księgowej. 


 • 0

#4 felicjaa88

Napisano 22 październik 2018 12:58

Jeśli sami prowadzicie księgowość firmy, to powinny w tym pomóc programy księgowe, znacznie upraszczają większość czynności, zwłaszcza wystawianie faktur. Zerknijcie zresztą na program https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online - można go zintegrować z drukarką fiskalną, programem księgowym, magazynowym itp., a to wiele ułatwia.


 • 0

#5 Sylwunia23

Napisano 24 październik 2018 21:55

Prowadząc własną firmę na pewno warto szukać na każdym kroku wszelkiego rodzaju usprawnień i możliwości zaoszczędzenia oraz lepszej organizacji własnego czasu pracy. Są specjalne aplikacje (np. http://www.fullservi...i-w-tym-pomoga/), które pomagają osiągnąć lepszą efektywność pracy poprzez lepszą organizację czasu pracy. To może spowodować znaczne oszczędności i zyski dla firmy.


 • 0

#6 yerna

Napisano 25 październik 2018 09:20

Możesz jeszcze zobaczyć jak działają systemy dopasowane do wymagań firmy. Często wybierane są konkretne moduły, jak archiwizacja dokumentów albo właśnie obieg dokumentów. Wszystko zależy od tego jak funkcjonuje przedsiębiorstwo, czego potrzebuje i ile osób ma z tego korzystać. Najlepiej jest kiedy system jest dopasowany do firmy, a nie odwrotnie. 


 • 0

#7 Ela12

Napisano 30 październik 2018 19:37

A co myślicie o zakupie nowoczesnego oprogramowania do waszych firm? Ja spotkałam się z jaką firmą https://www.goldenli...a/itmagination/ która zajmuje się tworzeniem oprogramowania. Takie systemy naprawdę mogą usprawnić działanie firmy i sprawić, że stanie się dużo lepsza. Takie działania mogą wysunąć nas dużo przed konkurencję. 


 • 0

#8 komar

Napisano 31 październik 2018 17:13

Program do faktur online - https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online bardzo dobry, funkcjonalny, co więcej można go zintegrować z księgowością online, programem do zarządzania magazynem. Chociaż jest jednym z lepiej rozbudowanych systemów w Polsce, to wcale nie jest drogi, co uważam za bardzo duży plus. Takie nowoczesne rozwiązania potrafią skutecznie usprawnić prowadzenie firmy.


 • 0

#9 pawcio

Napisano 12 listopad 2018 21:34

Zależy, jakie programy będą potrzebne w przypadku twojej działalności.Nie ma sensu kupować wszystkiego, tylko to, co jest potrzebne. Program księgowy na pewno się przyda, jeśli nie zlecasz takich usług do biura księgowego. Są również programy do obsługo kas oraz płac, np. http://infotelecom.p...-kadry-i-place/ partner enova365 poznań


 • 0

#10 Astrid20

Napisano 24 listopad 2018 13:59

Wiele firm z tego co zauważyłam teraz też się decyduje na takie drukarki 3D - https://3dphoenix.pl/ można w nich nawet tworzyć cześci zamienne do maszyn, to niesamowicie ułatwia pracę firmy i jej prosperowanie 


 • 0

#11 Mimichaska

Napisano 8 grudzień 2018 17:49

Często tez po prostu wspólpraca biznesowe z drugą firmą bedzie bardzo dobrym ruchem do usprawnienia pracy w firmie :) Jeżeli szukalibyście partnera w kwestiach transportowych to zapoznajcie się z usługami firmy http://astonpartner.pl Mają bardzo dużą flotę samochodów i zajmują się właśnie transportem dla biznesu


 • 0

#12 teresao

Napisano 28 grudzień 2018 15:04

Zostawiam namiary na firmę IODO Expert oni zajmują się optymalizacją oraz monitoringiem RODO, także mogą pomóc. Można u nich wykupić abonament na takie usługi, jakby ktoś był zainteresowany. Jest to według mnie bardzo ważna kwestia, ponieważ przewidywane są dość wysokie kary za nieprzestrzeganie przepisów, także warto mieć to na uwadze.


 • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: program, program dla firmy, crm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com