Skocz do zawartości



Zdjęcie

Ogrzewanie podłogowe.

dom remont ogrzewanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 amnji

Napisano 5 sierpień 2018 11:14

Podłogówka to wygodne i coraz częściej stosowane rozwiązanie ogrzewania domu. Dlatego o takim właśnie myślę w swoim domu. Ale żeby ogrzewanie podłogowe prawidłowo działało, oprócz dobrze zainstalowanej instalacji grzejnej musi mieć odpowiednio przygotowany podkład, nie jestem specjalistą w tej sprawie dlatego może tu ktoś się wypowie?Jaki zatem zastosować?Czy ta opcja będzie odpowiednia: http://betonnadom.pl...dukty/anhylevel


  • 0

#2 andzellla

Napisano 28 sierpień 2018 08:03

Mnie zastanawia, czy słyszeliście o systemach ogrzewania od https://heet24.pl/ ? Korzystacie z niego? Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem takiego systemu ze względu na fakt, że jest one przyjazne dla alergików. I równie ważną kwestią jest to, że nie trzeba magazynować drewna czy węgla jako materiałów grzewczych.


  • 0

#3 cocco29

Napisano 5 listopad 2018 19:51

Ogrzewanie na podczerwień to równie fajny nowoczesny sposób grzewczy, który świetnie się sprawdza w moim domu. Panele na podczerwień od naszego rodzimego producenta Eco Partner nie tylko są wysokiej jakości ale też świetnie zatapiają się w naszym wnętrzu i mogą być dopasowywane do niego pod indywidualny wymiar. Sprawnie działająca ich ekipa montażowa to skarb. Wszystko dzięki nim przebiega sprawnie i działa znakomicie dając nam ciepłe wnętrze w chłodne dni.


  • 0

Życie jest piękne!


#4 marina_woj

Napisano 25 listopad 2018 22:26

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na ogrzewanie podłogowe, czy też nie, musisz w jakiś sposób swój dom ogrzać. Uważam, że najrozsądniej będzie wykorzystać do tego celu kotły na pellet. Gdybyś ich poszukiwał, zajrzyj do sklepu internetowego https://www.zagrzej....lniki-na-pellet który posiada go w swojej ofercie. 


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dom, remont, ogrzewanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com