Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co na ciągłe pieczenie pochwy

pochwa pieczenie infekcja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gegok

Napisano 27 lipiec 2018 22:00

Ostatnio ciągle swędzi mnie i piecze pochwa, nie wiem co to może byc, koleżanka powiedziała mi,że to może byc problem suchej pochwy, cos w tym może byc, bo kompletnie nei mam żadnych upławów

• 0

#2 kasiaolesiak

Napisano 11 sierpień 2018 09:28

Koleżanka ma rację, ale może to też być początek jakiejś infekcji. Ja bym poszła jednak do lekarza - w końcu to chodzi o twoje zdrowie. Możesz stosować też np Invag - żeby zadbać o odpowiednie ph w tej okolicy i odbudować florę bakteryjną. Warto też stosować go jak np lekarz da Ci jakieś leki i potem żeby przeciwdziałać nawrotom

• 0

#3 endelende

Napisano 14 sierpień 2018 20:25

To może byc faktycznie problem suchej pochwy. pamiętam jak ja tak miałam (mam 45 lat) i cierpiałam na atrofię pochwy, w okresie menopauzalnym ginekolog powiedziała mi,ze to całkiem normalne, dodatkowo przepisała mi globulki dopochwowe hydrovag, stosowałam je na noc przez 7 dni i faktycznie, po kilku dniach odczułam znaczna ulge w ich stosowaniu, przede wszystkim nic nie piekło, no i teraz odczuwam radość z seksu, a wcześniej niestety seksu przez suchość nie uprawiałam. 

• 0

#4 marina_woj

Napisano 30 wrzesień 2018 19:17

Jeśli zwykłe sposoby nie pomagają, warto zwrócić się do specjalisty. Tutaj są bardzo dobrzy http://ultimed.com.pl/ Czasami jedna krótka wizyta może pomóc. W tym miejscu można umówić się bez czekania w kolejce, nie płacąc dużych sum. Lekarze są też profesjonalni i bardzo dobrzy, gdyż cieszą się wieloma dobrymi opiniami.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pochwa, pieczenie, infekcja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com