Skocz do zawartości

Zdjęcie

jedzenie fast foodow

pizza fast food

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himer

Napisano 25 maj 2018 16:04

Ja czasem lubię, nie ukrywam oczko.gif Szczególnie pizzę, uważam, że wcale nie jest taka niezdrowa-świeże składniki, zdrowe warzywa, szynka usmiech.gif wyjątkowo mi smakują te z Party Pizza, pyszne i w dobrych cenach

• 0

#2 Magdena

Napisano 31 maj 2018 13:55

Nie wiem, czy fast food to dobry pomysł, ale coraz częściej widzę, że ludzie na przykład inwestują w food trucki.
Niby koncept podobny do fast foodów, bo też serwują w miarę szybkie do przygotowania dania, ale jednak zdrowe, z dobrych składników.
Sama myślałam jakiś czas temu o tym, żeby skorzystać z pomocy: https://mmgastro.pl/...-gastronomiczny i ruszyć z takim biznesem.
Na razie okoliczności mnie powstrzymują, ale jakby co trzymam namiary, bo za jakiś czas na pewno się przydadzą, a pomysł stanie się rzeczywistością.

• 0

#3 Tryin

Napisano 7 czerwiec 2018 16:09

Od czasu do czasu można zjeść jakiegoś fast fooda. Ja czasem lubię sobie zamówić jakieś KFC - najwygodniej przez pizza portal, szybko to działa :-)

• 0

#4 marina_woj

Napisano 12 czerwiec 2018 22:00

Nie uważam, aby jedzeni fast foodów było dobrym rozwiązaniem. Od nich nie tylko się tyje, ale można również ciężko zachorować (chociażby na miażdżycę). Smaczniejsze są posiłki przygotowywane samodzielnie. Mało tego, niektóre posiłki przygotowywane samodzielnie potrafią być niezwykle smaczne... Mi, dość często zdarza się przygotowywać kurczaka przyprawionego przyprawą "Złoty kurczak" z Knorra, usmażonego na chrupko z dodatkiem ziemniaczków i mizerii. Samo przygotowanie obiadu zajmuje mi góra 30 minut, a jest nieziemsko smaczny!

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pizza, fast, food

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com