Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsza pizza

pizza wrocław gdzie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Himer

Napisano 25 maj 2018 15:52

Jeśli chodzi o pizze to tylko i wyłącznie Party Pizza. Nie ma innej alternatywy. Tu naprawdę można zjeść super pizze.

• 0

#2 ynos89

Napisano 25 październik 2018 09:39

Jeśli chodzi o pizze to tylko i wyłącznie Party Pizza. Nie ma innej alternatywy. Tu naprawdę można zjeść super pizze.

Oj, alternatyw jest sporo, jak myślę. Osobiście nigdy nie jadłam tam pizzy, więc nie będę oceniać – ale w z niejednego pieca pizzę jadłam i mam już dość wyrobioną opinię na ten temat. Moim obecnym faworytem są pizze, które dostać można w pizzerii Dominium. Regularnie zachodzę do ich lokalu w Tychach, konkretnie zaś do tego w Centrum Handlowym City Point (tutaj więcej szczegółów, gdzie to jest: https://www.pizzadom...-h-r-city-point ). Nie dość, że sama pizza to niebo w gębie, to do tego mają niesamowicie opłacalne promocje i to przez cały tydzień. Honorują też Kartę Dużej Rodziny i mają naprawdę korzystne zniżki dla studentów i uczniów. Do tego sam lokal bardzo przyjemny – małe, słodkie domki, w których mogą się bawić dzieci oraz dostępny dla klientów ogródek to bardzo miłe akcenty : ).

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pizza, wrocław, gdzie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com