Skocz do zawartościZdjęcie

Problemy i porady

psycholog pomoc porady

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himer

Napisano 24 maj 2018 18:03

Nie zawsze samemu, można poradzić sobie z problemami dlatego warto korzystać z pomocy psychologa. Jeżeli już się na taką pomoc zdecydujesz to może weż pod uwagę Panią Magdalene http://psycholog-ms.pl/ . Ma spore doświadczenie i dobre podejście do swoich pacjentów


  • 0

#2 marina_woj

Napisano 21 czerwiec 2018 09:14

Gdybym miała korzystać z konsultacji psychologicznej, najpierw skorzystałabym ze strony http://www.centrumdobrejterapii.pl/ . Oferują się tutaj lekarze o bardzo dobrej renomie. Dlatego też polecam tą stronę wszystkim, którzy potrzebują wizyty u psychologa. Dzięki umówieniu się przez tą stronę, będziecie pewni, że jesteście w dobrych rękach.


  • 0

#3 teresao

Napisano 22 czerwiec 2018 21:00

W warszawie chyba najlepsza w tym temacie jest klinika PsychoMedic? Na https://psychomedic....holog-warszawa/ jest opis działań i specjaliści, jacy niosą pomoc każdemu, kto się do nich zgłosi.


  • 0

#4 Szrutka

Napisano 30 lipiec 2018 15:56

W sumie to aż tak dobrze nie znam się na tym temacie, ale znajoma korzystała z pomocy poradni psychologicznej https://psychoterapiacotam.pl Bardzo sobie chwaliła nowoczesne i profesjonalne podejście do pacjenta. Poczytajcie sobie o ich bardzo szerokiej ofercie, może to was do nich przekona. Z tego co też czytałam to pomagają dorosłym, młodzieży i dzieciom


  • 0

#5 charlotte1991

Napisano 7 listopad 2018 19:56

Również uważam, ze nie zawsze jesteśmy w stanie sami sobie poradzić z problemami. Dlatego pomocna moze okazać się psychoterapia warszawa lub warsztaty rozwojowe. Korzystanie z pomocy psychologa to nic złego ani wstydliwego.Cieszę się że coraz więcej osób decyduje się na terapię.


  • 0

#6 Barbara432

Napisano 13 kwiecień 2019 11:16

W warszawie chyba najlepsza w tym temacie jest klinika PsychoMedic? Na https://psychomedic....holog-warszawa/ jest opis działań i specjaliści, jacy niosą pomoc każdemu, kto się do nich zgłosi.

 

Są takie sytuacje w których właśnie psycholog jest niezbędny. Wiem to z własnego doświadczenia. Sama u nich chodziłam na terapię i bardzo mi pomogli.


  • 0

#7 Agosia

Napisano 2 maj 2019 08:33

Każdy psycholog zajmuje się innymi sprawami. Jeśli interesują Was kwestie związane z seksualnością czy tożsamością płciową to polecam zwrócić się w tej kwestii do pana Dominika Haaka: https://dominikhaak.pl/blog/ . Na jego blogu też znajdziecie wiele ciekawych informacji.


  • 0

#8 lejarey

Napisano 13 maj 2019 09:06

Jeżeli czujesz, że nie radzisz sobie z problemami to bezwzględnie szukaj pomocy.


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: psycholog, pomoc, porady

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com